Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Karolina Szostak: jaką przyszłość przepowiedziała jej wróżka?

Karolina Szostak (45 l.) jakoś nie miała do tej pory szczęścia w miłości. Pytana o to, niechętnie udziela odpowiedzi. Jeden z tygodników zapytał więc wróżkę, co czeka dziennikarkę i czy znajdzie tego jedynego.

Błyskotliwa, seksowna, ostatnio wysmuklała i jeszcze wypiękniała. Nikt nie może pojąć, jakim cudem ta wspaniała kobieta wciąż jest sama! "Twoje Imperium" zapytało wróżkę o życie uczuciowe Karoliny Szostak. 

Reklama

- Karty tarota mówią, że pani Karolina dostaje dużo ofert matrymonialnych. Zabiega o nią wielu adoratorów, ale ona nie potrafi zaufać mężczyznom. To skutek traumy, jakiej kiedyś doznała. Komplementy sprawiają jej przyjemność, ale nie przywiązuje do nich wagi - mówi Anna Kempisty. 

Fani Szostak liczą, że wkrótce znajdzie ona partnera. W końcu kto jak kto, ale ona zasługuje na miłość! Czeka już przecież tak długo. Jednak wróżka nie ma wątpliwości. Teraz dziennikarka skupi się na czymś innym niż życie uczuciowe.

- Nie wiąże się z nikim, bo czeka na wielką miłość. W najbliższym półroczu nic w tym względzie się nie zmieni. Wprawdzie pojawi się jakiś pan związany z zagranicą, ale zabraknie mu uczucia, taktu i uroku. Zrazi ją swym despotyzmem. Ale i tak jej uwagę będą zaprzątać jakieś sprawy chirurgiczne: poprawianie biustu? Kontuzja? Los singielki nie jest jednak pani Karolinie pisany. Za pięć lat inne kobiety będą jej zazdrościć dobrego związku! Widzę w kartach miłość, szczęśliwy dom i dzieci - chociaż trudno powiedzieć, czy jej własne - prognozuje wróżka.

Myślicie, że jej przepowiednia się spełni?

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

Dowiedz się więcej na temat: Karolina Szostak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje