Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Karolina Nolbrzak i Włodzimierz Matuszak: Wzorowa rodzina!

Karolina Nolbrzak (35 l.) i Włodzimierz Matuszak (69 l.) stworzyli synowi aktorki bezpieczną przystań w Warszawie. Chłopiec zaczął nową szkołę.

Karolina Nolbrzak i starszy od niej o 34 lata Włodzimierz Matuszak mimo tak dużej różnicy wieku wiodą razem udane życie. Rok temu babcia aktorki powiedziała jednemu z tygodników, że para nie planuje ślubu. "Żyją w wolnym związku, tak się im poukładało, ale przecież najważniejsze, że są we wszystkim zgodni" - usłyszało "Twoje Imperium".

Wygląda również na to, że para świetnie dogaduje się w kwestii wychowywania syna Karoliny Nolbrzak z wcześniejszego związku, 12-letniego Kuby. Zwłaszcza, że Włodzimierz Matuszak, chociaż nie jest ojcem nastolatka, doskonale sprawdza się w roli jego opiekuna i życiowego przewodnika. Chłopiec, który większość życia spędził w Trójmieście z dziadkami, od 2013 r. mieszka w stolicy z matką i jej partnerem.

Jak przed rokiem powiedziała babcia aktorki, to Włodzimierz Matuszak był rzecznikiem jego przeprowadzki do stolicy. Obaj najważniejsi teraz mężczyźni w życiu Karoliny Nolbrzak szybko znaleźli wspólny język. Aktor z racji wieku zastępuje Kubie i ojca, i dziadka, a nastolatek raczej nie buntuje się przeciwko temu.

Wiosną br. tygodnik dowiedział się, że Włodzimierz Matuszak zaangażował się w poszukiwanie nowej szkoły dla swego podopiecznego, który wówczas kończył podstawówkę. Jeździł z Kubą po warszawskich gimnazjach, by pomóc mu w wyborze. Zaś od początku nowego roku szkolnego można go często spotkać wyczekującego na nastolatka pod jednym z gimnazjów - aktor odprowadza chłopca do domu.

Bez wątpienia ideał troskliwego ojca!

Reklama


ALEKSANDRA WEJNA

Twoje Imperium

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje