Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Karolina Gorczyca rozstała się z facetem!?

Karolina Gorczyca (28 l.) i Wojciech Zieliński byli razem cztery lata, mają dwuletnie dziecko, ale ich związek podobno należy już do przeszłości...

Para poznała się na planie filmu "Huśtawka" w 2009 roku. Dwa lata później na świat przyszła ich córeczka, Marysia.

Reklama

Wspólnie postanowili, że nie będą za bardzo opowiadać o swoim życiu prywatnym mediom i tego postanowienia konsekwentnie się trzymali.

Wydawało się, że ich związek należy do tych bardziej udanych. Niestety, Karolina i Wojtek podobno nie są już razem! - donosi "Grazia".

Co było powodem ich rozstania?

"To była miłość od pierwszego wejrzenia. Intensywne uczucie, któremu oboje się poddali. Ale ostatnio coś się między nimi wypaliło. Oboje mają dość trudne charaktery i nie zawsze potrafią pójść na kompromis" - mówi pismu znajomy pary.

Przypomnijmy, że niedawno pisaliśmy o tym, że Karolina przyjęła oświadczyny Wojtka, ale o małżeństwie, na które nalegał mężczyzna, nie chciała nawet słyszeć.

Czyżby to był prawdziwy powód?

Przyjaciele pary mają nadzieję, że nie wszystko między nimi skończone, bo rozstali się w zgodzie i nadal zamierzają wspólnie wychowywać małą Marysię...

***

Aktorka zdementowała powyższą informację, podkreślając, że nadal z Wojciechem Zielińskim tworzy rodzinę.

Plotka zrodziła się najprawdopodobniej po wywiadzie, w którym aktorka stwierdziła, że "w życiu nic nie jest pewne na sto procent, a już na pewno nie w uczuciach".

Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gorczyca

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje