Reklama
Reklama
Tylko u nas

Karolina Gilon o szacunku do pieniędzy! "Praca za barem nauczyła mnie życia"

Karolina Gilon (33 l.) powróciła na antenę Polsatu jako prowadząca randkowe show "Love Island. Wyspa miłości". W rozmowie z Pomponikiem opowiedziała o swoim szacunku do pieniędzy oraz pomysłach na własny biznes. Prosto ze słonecznej Hiszpanii!

Karolina Gilon o szacunku do pieniędzy

Karolina Gilon od jesieni 2019 roku prowadzi program "Love Island. Wyspa miłości" na antenie Polsatu. Zdobyła popularność jako uczestniczka "Top Model", a widzowie znają ją również z II edycji programu "Ninja Warrior Polska".

Okazuje się, że zanim prezenterka zaistniała w show-biznesie, pracowała w gastronomii. Jak sama przyznaje, praca nauczyła ją życia i pozwoliła na poznanie rozmaitych osób.

Karolina Gilon podkreśliła jednak, że zawsze miała szacunek do pieniędzy i tego samego chciałaby kiedyś nauczyć swoje dzieci. Uważa, że już w młodym wieku powinno uczyć się samodzielnie zarabiać. 

Reklama

Dzisiaj prezenterka jest wdzięczna za swój komfort i spokój psychiczny, bo dobrze wie, jak wygląda życie bez niego. W tym sensie pieniądze dają według niej szczęście.

Modelka obecnie poświęca dużo czasu na pracę w telewizji i współpracę z klientami na Instagramie. Jeśli zdecyduje się na własną markę, to tylko pod warunkiem, że będą to produkty jakościowe. Póki co - nigdzie się jej nie spieszy.

Najnowsze odcinki 5. sezonu "Love Island" można oglądać bezpłatnie w serwisie Polsat Go na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Całej rozmowy możecie posłuchać poniżej:

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa Miłości". To był najkrótszy pobyt w programie! Zaskakujące, co się stało!

Anna Lewandowska i Robert "pamiętają o Ukrainie" na pokazie mody w Paryżu!

Wojna w Ukrainie. USA ostrzegają przed drugą falą wojsk rosyjskich

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon | "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy