Reklama
Reklama

Karolina Gilon chce schudnąć dla Smarzowskiego!

Karolina Gilon (27 l.) deklaruje, że jest gotowa na poświęcenia i zrzucenie wagi do roli w filmie Wojciecha Smarzowskiego.

27-latka dała się poznać szerszej publiczności jako jedna z gwiazd serialu "Miłość na bogato" emitowanego w latach 2013-2014 na kanale VIVA Polska. Ważyła wówczas ponad 15 kg więcej. W 2015 roku postanowiła poprawić swój wygląd i przeszła na dietę. Dziś przy wzroście 181 cm waży 64 kg.

- Rok temu schudłam 15 kg i teraz utrzymuję cały czas sylwetkę. Ostatnio znowu mi się schudło chyba ze dwa kilogramy - mówi Gilon agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Twierdzi, że regularne treningi są bardzo ważne, największe znaczenie ma jednak dieta, dlatego poddała się badaniom genetycznym, które wskazują najlepszy sposób odżywiania dla każdego człowieka.

Reklama

- Zawsze wykluczałam z diety węglowodany, a okazuje się, że mogę jeść ich dużo, ale nie mogę jeść tłuszczu, który wykluczyłam, bo nie jem mięsa - tłumaczy.

Gwiazdka "Miłości na bogato" podkreśla, że ciało jest jej narzędziem pracy, zarówno w modelingu, jak i w aktorstwie. Gotowa jest więc na daleko idące poświęcenia. Nie wahałaby się nawet znacznie schudnąć lub przytyć do roli w filmie.

- Jeśli to byłby naprawdę dobry reżyser typu Smarzowski i powiedziałby: schudnij 20 kg dla roli, oczywiście, że bym to zrobiła - deklaruje Gilon.

***

Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon
Reklama
Reklama
Reklama