Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Karolina Ferenstein-Kraśko skusiła się na program w telewizji! Na przekór mężowi?!

Karolina Ferenstein-Kraśko (40 l.) jest szczęśliwą żoną Piotra Kraśko (46 l.). Jednak czegoś widocznie brakuje jej do pełni szczęścia i postanowiła sprostać nowym wyzwaniom w swoim życiu!

Ostatnie plotki o tym, że Karolina i Piotr spodziewają się kolejnego, już czwartego dziecka okazały się nieprawdziwe. Doniesienia zdementowała sama zainteresowana.

Reklama

Mimo, że czuje się spełnioną matką i żoną, a biznes ze stadniną kwitnie, to Malina chciałaby wprowadzić jakieś urozmaicenie w swoje życie. Obydwoje z mężem kochają sport i rywalizacje.

On biega w maratonach i bez codziennego treningu nie wyobraża sobie życia, a ona ściga się na koniach jak nikt inny. Nic dziwnego, że kiedy usłyszała propozycję od telewizji TVN, by wzięła udział w nowej edycji programu "Agent Gwiazdy", mocno zastanowiła się nad wystąpieniem w tym hicie!

Ostatnio można było usłyszeć z ust Ferenstein-Kraśko drobne narzekanie na to, jak bardzo jej ukochany jest zaangażowany w pracę w telewizji i gdyby mógł, nie wychodziłby z telewizyjnego studia.

Jak dowiedział się tabloid "Fakt", Karolina przystała na ofertę TVN-u! Teraz to ona, a nie Piotr w pełni poświęci się pracy. Do udziału w tym projekcie przekonywała ją także przyjaciółka, a jednocześnie gospodyni programu - Kinga Rusin (46 l.).

"Przekonały ją argumenty Kingi, że na planie show przeżyje przygodę życia i jednocześnie dobrze zarobi. Dodatkowo jej twarz stanie się jeszcze bardziej znana" - mówi informator gazety. 

Podczas gdy Karolina będzie przeżywała przygodę życia na drugim końcu świata, opiekę nad dziećmi przejmie oczywiście Piotrek! Teraz dla odmiany wszystko będzie na jego głowie.

"Do tej pory Piotr skupiał się głównie na pracy i nie musiał się specjalnie przykładać do sprzątania i opieki nad dziećmi. Karolinie zależy na tym, by w końcu zobaczył, jakie to trudne" - dodaje źródło tabloidu. 

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Karolina Ferenstein-Kraśko | Piotr Kraśko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje