Reklama
Reklama

Karolina Ferenstein-Kraśko przemówiła na Instagramie! Nie dała satysfakcji hejterom...

Piotr Kraśko (50 l.) kilka dni temu został skazany przez Sąd Rejonowy w Łomży za prowadzenie samochodu bez uprawnień. Prezenter nie uciekał od odpowiedzialności, przyznał się do winy i przeprosił na Instagramie. Większość gwiazd wsparła kajającego się prezentera. Wszyscy czekali jednak na komentarz żony, Karoliny Ferenstein-Kraśko. Bizneswoman dopiero teraz opublikowała post w sieci.

Piotr Kraśko został skazany za prowadzenie samochodu bez prawa jazdy. Uprawnienia odebrano mu w 2015 roku za przekroczenie prędkości. Prezenter nie zastosował się jednak do zasądzonego zakazu i przez sześć lat prowadził bez uprawnień.

Dziennikarz "wpadł" w 2021 roku podczas rutynowej kontroli. Wówczas okazało się, że kieruje bez wymaganych dokumentów. W konsekwencji zakaz został przedłużony, a Kraśko do września przyszłego roku nie może prowadzić pojazdów mechanicznych.

Prowadzący "Fakty" przyznał się do winy i otrzymał karę grzywny w wysokości 7500 zł. Większą karą był chyba jednak hejt w mediach i ostre komentarze internautów, którym nie spodobało się zachowanie prezentera.

Kraśko starał się odbudować swój wizerunek, przepraszając na Instagramie. Opublikował fotkę z zaczerwienionymi oczami i szczerze kajał się przed wszystkimi, którzy się na nim zawiedli.

"Wiele razy w tym miejscu używałem słowa "dziękuje" za to, że są Państwo tutaj. Dzisiaj chcę i powinienem użyć innego słowa. Prowadzenie samochodu bez prawa jazdy nigdy nie powinno się wydarzyć i jakiekolwiek usprawiedliwienia tego nie zmienią. Odpowiadając na bardzo zasadne w tej sprawie pytanie: co on miał w głowie? Cokolwiek to było - było to bardzo głupie. I wstyd mi za to. Poniosłem konsekwencje prawne. Ale rozumiem, jak bardzo zawiodłem Państwa zaufanie. Zrobię wszystko, by na nie zasługiwać. Przepraszam. Bardzo wszystkich Państwa przepraszam" - pisał.

Reklama

Karolina Ferenstein-Kraśko przerwała milczenie!

Wielu zastanawiało się, czy żona Piotra publicznie wesprze swojego męża. Po kilku dniach nieobecności na Instagramie Karolina Ferestein-Kraśko zamieściła zdjęcie. Nie dała jednak pożywki hejterom...

Żona prezenterka postanowiła zareklamować świąteczne prezenty. Karolina przemilczała całą sprawę i szybko wróciła do rzeczywistości.

"Nie mogę już doczekać się Świąt, w tym roku wyjątkowo wcześnie zaczęliśmy w naszym domu przygotowania. Choinka już jest prawie cała ubrana, "last touch" - zostawiamy sobie z dziećmi na poranek wigilijny :)" - napisała.

Myślicie, że to dobrze, że nie odniosła się do afery z mężem?

Zobacz też:

Piotr Kraśko przeprasza na Instagramie: "Rozumiem, jak bardzo zawiodłem Państwa zaufanie"

Joanna Koroniewska-Dowbor z rodziną za granicą. Tam spędzą Boże Narodzenie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Ferenstein-Kraśko | Piotr Kraśko
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy