Reklama
Reklama

Karolina Ferenstein-Kraśko odpoczywa na Mazurach i zbiera komplementy od fanów

Karolina Ferenstein-Kraśko postanowiła w pełni wykorzystać wakacyjny wyjazd. Żona Piotra Kraśko zachwyca ostatnim zdjęciem. Wygląda, jak syrenka!

Karolina Ferenstein-Kraśko z ogromnym sukcesem prowadzi media społecznościowe, gdzie obserwują ją ponad 100 tysięcy fanów. Żonę dziennikarza Piotra Kraśko internauci więc uwielbiają i komentują każde jej najnowsze zdjęcie. Ostatnio postanowiła wykorzystać świetną pogodę i wybrać się na wakacje na Mazury. To zdjęcie to zdecydowanie strzał w dziesiątkę! Karolina wygląda, jak syrenka, ale ma do przekazania ważny komunikat. 

Karolina Ferenstein-Kraśko na Mazurach

Karolina Ferenstein-Kraśko opublikowała fotografię, która pokazuje, jak spędza czas na Mazurach. Celebrytka nie zrezygnowała z kąpieli w jeziorze, co zostało uwiecznione na najnowszym ujęciu. Jednak fotografie nie tylko służyła do pokazania, jak spędza wakacje, ale także do poinformowania internautów o warunkach pogodowych w tej części Polski. 

Okazuje się, że na Mazurach są ogromne deszcze, które powodują, że wszystko dosłownie pływa. Na szczęście taka pogoda nie jest straszna Karolinie. Jednak ostrzega przed nią innych. 

Reklama

Internauci licznie skomentowali post, dziękując tym samym za informację i pisząc wiele miłych słów. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Ferenstein-Kraśko | Piotr Kraśko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama