Reklama

Reklama

Reklama

Karolina Chapko wzięła ślub w tajemnicy

Kilka tygodni temu Karolina Chapko (32 l.) urodziła synka. Teraz dowiadujemy się, że niedawno zmieniła także stan cywilny.

W jej rodzinie dotąd rodziły się same dziewczyny. Karolina ma siostrę bliźniaczkę, Paulinę. Młodsze o dekadę Aleksandra (22 l.) i Alicja (22 l.) też są bliźniaczkami. Do tego studiują aktorstwo. Gdy na świecie pojawił się chłopiec, radość była ogromna.

Teraz dowiadujemy się, że kilka dni przed porodem, 21 grudnia, aktorka "M jak miłość" zmieniła stan cywilny. Ślub odbył się Krakowie, w gronie najbliższej rodziny. Małżonkiem Karoliny został jej wieloletni partner.

Reklama

To znany biznesmen pracujący w kilku branżach, m.in. nieruchomościach, produkcji oświetlenia, a od niedawna również w branży restauracyjnej.

Para przyjechała na ślub prosto z podróży. Aktorka wraz z narzeczonym przebywała przez sześć tygodni na Teneryfie. Tam przyszli rodzice nie tylko odpoczywali i cieszyli się sobą, ale również intensywnie uczyli się języka hiszpańskiego. Macierzyństwo ponoć spodobało się aktorce tak bardzo, że - jak twierdzą znajomi - zamierza szybko postarać się o rodzeństwo dla synka.

***

Zobacz więcej:
Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Chapko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy