Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Karel Gott: Na jaw wychodzą nieznane fakty. I to tuż przed pogrzebem

Mamą dwóch najmłodszych córek Gotta jest młodsza o 36 lat Ivana Macháčkova, pielęgniarka, która wyjechała do USA jako opiekunka dzieci, a po powrocie do Czech znalazła zatrudnienie przy zachodnich produkcjach filmowych kręconych nad Wełtawą. Karel Gott poznał ją na bankiecie. Kiedy zaczęli się spotykać uważano, że będzie kolejną zdobyczą podstarzałego casanowy. Jednak dopiero przy niej Karel Gott stworzył prawdziwy dom, zasmakował ojcostwa. I był szczęśliwy.

Reklama

Pobrali się w Las Vegas. I w Czechach. O żadną ze swoich córek nie martwił się tak bardzo jak o 45-letnią dziś Dominikę. Nie było tajemnicą, że od lat jest uzależniona od alkoholu i narkotyków, choć długo nie chciała się do tego przyznać.

W ostatnich dwóch latach artysta robił co mógł, by wróciła do zdrowia. Pomagał finansowo, opłacał leczenie. Dominika z mężem odwiedziła ojca z okazji 80. urodzin. W rozmowie w cztery oczy zobowiązała się, że podejmie radykalną walkę o swoje zdrowie. Karel Gott o niczym nie marzył tak, jak o tym, by jeszcze zobaczyć ją w dobrej formie, wolną od nałogu, szczęśliwą. Czy córka dotrzyma danego słowa?

Pożegnanie z Karelem Gottem odbędzie się w piątek 11 października. W sobotę w południe w katedrze św. Wita, Wojciecha i Wacława odprawiona zostanie msza żałobna.

***

Zobacz więcej materiałów:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje