Reklama
Reklama

Kardashianowie byli inspiracją dla serialu Netflixa?!

Nicola Coughlan (34 l.) aktorka występująca w serialu "Bridgerton" ujawniła, że rodzina Featheringtons była wzorowana na Kardashianach. Na tę wieść Kim Kardashian (40 l.) oszalała z radości. To jednak nie koniec ciekawostek, które łączą celebrytkę z jej ulubionym serialem Netflixa.

Miliony ludzi na świecie oszalały na punkcie netflixowskiej ekranizacji powieści Julii Quinn. Wielu widzów już snuje scenariusze tego, jak będzie wyglądał drugi sezon "Bridgertonów". 

Jak się okazuje, jedna ze znanych celebrytek też jest wielką fanką tego serialu. Teraz wyszło na jaw, że łączy ją z nim więcej niż tylko subskrypcja na Netflixie. 

Kardashianowie byli inspiracją dla Bridgertonów

Nicola Coughlan, która wciela się w rolę Lady Whistledown, dodała post na Twitterze, w którym poinformowała, że serialowa rodzina Featheringtonów była wzorowana na Kardashianach. Aktorka zdradziła również, że aktorzy podczas kręcenia serialu cały czas rozmawiali o celebryckiej rodzinie.

Reklama

Dosłownie godzinę po opublikowaniu tej rewelacji, Kim Kardshian odpowiedziała na tweeta. Właścicielka firmy KKW wyraźnie dała do zrozumienia, że nie wiedziała o jej połączeniu z ulubionym serialem. Celebrytka była zachwycona otrzymaną informacją.

Kim Kardashian nosi ubrania z Bridgertonów

Aktorka momentalnie odpowiedziała celebrytce, że zawsze jest mile widziana na planie serialu. Coughlan nie tylko zaprosiła Kim Kardashian na mierzenie kostiumów, artystka ujawniła także kolejne powiązanie celebrytki z serialowym hitem Netflixa. Okazuje się, że właścicielka KKW i Penelope Featherington ubierają się u tego samego projektanta.   

Kardashian zostanie księżną?

Ta wiadomość wywołała jeszcze więcej emocji u celebrytki. Kim zaczęła się zachowywać jak typowa rozentuzjazmowana fanka i dała upust swojej radości w kolejnym twittcie.

Podejrzewalibyście Kim Kardashian o bycie typową fangirl?

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kardashian | Kim Kardashian
Reklama
Reklama
Reklama