Reklama
Reklama

Kammel i Niezgoda byli nierozłączni: "Ukryć taką narzeczoną nie jest łatwo". Co było powodem rozstania?

Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Ona zostawiła dla niego męża. Później straciła też pracę. Nie była jednak gotowa na życie w świetle fleszy. Co było powodem rozstania?

Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda byli nierozłączni

Katarzyna Niezgoda (52 l.) i Tomasz Kammel (50 l.) poznali się w 2004 roku podczas jednej z konferencji, którą prowadził znany prezenter, a ona była prelegentką. Kammel był tak zauroczony menadżerką, jej powściągliwością i pracowitością. To pierwsze spotkanie z Niezgodą porównywał do "strzału sycylijskiego pioruna".

Katarzyna Niezgoda zostawiła dla niego swojego męża. Zmieniła całe swoje życie. Była pierwszą kobietą, z którą Kammel pokazywał się publicznie. Zarówno wcześniej, jak i później trzymał swoje życie prywatne w tajemnicy. Zawsze tłumaczył, że najważniejsza dla niego była praca. 

Reklama

A ona bardzo źle znosiła wzmianki w prasie na swój temat. Wiele razy płakała, gdy czytała, jak wytykano jej rozmiar i wagę. Byli śledzeni przez paparazzi praktycznie wszędzie:

Dodatkowo przez ten związek Katarzyna Niezgoda straciła pracę wiceprezes banku, która była dla niej ogromnie ważna. Niedługo po zaręczynach pary, które nastąpiły w 2007 roku, pojawiły się doniesienia, że firma Kammela bez przetargu dostaje kontrakty od banku. Również Kammel stracił przez to pracę w TVP. Dla obojga był to poważny kryzys wizerunkowy. Przetrwali go razem. Mawiano, że Kammel dzięki niej wydoroślał, bardzo się zmienił. 

Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda - niespodziewane rozstanie

Kiedy wydawało się, że największe kłopoty mają już za sobą, a ich związek okrzepł, para poinformowała w 2015 roku o rozstaniu. Do dzisiaj nie ujawnili przyczyny. Magazyn "Twoje Imperium" spekulował, że Tomasz Kammel nie był gotowy, by spełnić marzenia swojej wybranki o rodzinie i dzieciach. 

Teraz oboje są w nowych związkach. O ile Katarzyna Niezgoda nie ukrywa, że jej  partnerem jest aktor i muzyk disco polo Paweł Markiewicz, o tyle o partnerce Kammela niewiele wiadomo. Podobno ma na imię... Katarzyna i jest mamą dwóch nastolatek. Czy jednak Kammel myśli o niej poważnie? W rozmowie z Żurnalistą przyznał, że raczej nie zostanie nigdy mężem.

Zobacz też:

Tomasz Kammel wesprze ukraińskie dzieci. Skarpetkami...

Elon Musk o majątku Władimira Putina. Zaskakujące, co zdradził miliarder

Anna Czartoryska - Niemczycka miała sekretny baby shower!

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel | Katarzyna Niezgoda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama