Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kamil Durczok: Kulisy rozstania dziennikarza z 28-latką

Po rozstaniu z Julią (28 l.) Kamil Durczok (50 l.) wyprowadził się z ich mieszkania i leczy rany w... rodzinnym domu.

Znam kogoś, kto wrzuca tutaj fotograficzne dowody swojego znakomitego samopoczucia. I jeszcze lepszej samooceny. Nie wierzcie kłamcom - napisał ostro na Instagramie Durczok.

Reklama

A swoje czarno-białe zdjęcie opatrzył komentarzem: "Oto prawdziwy obraz tego, co czuję, kiedy przekonuję się, jak bardzo byłem naiwny".

Dziennikarz rozstał się po kilku latach znajomości z Julią Oleś. I jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", opuścił mieszkanie, które razem zajmowali. Ma posiadłość w Szczyrku, ale musiałby codziennie dojeżdżać do pracy w Katowicach. Dlatego na kolejnym życiowym zakręcie wrócił do rodzinnego domu...

Mama Kamila - Halina Durczok - mieszka w prestiżowej dzielnicy Katowic - Kostuchnie. Kiedy w drzwiach stanął jej syn, przyjęła go z otwartymi ramionami. Zwłaszcza że i ona czuła, iż związek z Julią może się dla Kamila źle skończyć.

- To było do przewidzenia. I tak długo ze sobą wytrzymali - mówi "Na Żywo" znajomy pary.

Julia opublikowała ostatnio na Instagramie film, w którym dziękuje wszystkim za wsparcie w ostatnim miesiącu. - To był dla mnie trudny czas, jestem na zakręcie - powiedziała.

Mimo młodego wieku ma już za sobą dwa rozwody, a ostatnie jej małżeństwo zakończyło się wtedy, gdy zaczęła spotykać się z Durczokiem. Wychowuje też małego synka. Swój związek dziennikarz oficjalnie ujawnił rok temu. Wtedy ruszyła lawina negatywnych komentarzy, zwłaszcza po tym, jak mianował ukochaną zastępcą w swoim portalu internetowym.

- Ona całkowicie zawróciła mu w głowie. Dużo razem podróżowali - mówi współpracownik portalu.

Teraz Julia rozgląda się już za nową pracą, intensywnie promując markę ubrań swojej koleżanki. A Kamil? U boku mamy leczy złamane serce. Ma świadomość, że to nie jedyne kłopoty, które musi rozwiązać. Przed Durczokiem są jeszcze rozliczenia finansowe z byłą małżonką. Albo sprzedadzą apartament, w którym Marianna Dufek teraz mieszka, i podzielą się pieniędzmi, albo to on wróci do tego lokum i spłaci byłą żonę.

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Durczok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje