Reklama
Reklama

Kai Schoenhals, mąż Figury, miał koszmarny wypadek! Pojawiły się drastyczne zdjęcia!

Sytuacja Kaia Schoenhalsa (52 l.) jest dramatyczna. Przyjaciele apelują o pomoc finansową, a jeden z tabloidów donosi, że mężczyźnie może grozić amputacja nogi...

Mąż Katarzyny Figury uległ ostatnio bardzo poważnemu wypadkowi motocyklowemu. Do tragedii doszło w Hondurasie.

Producent został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł operację. To był jednak dopiero początek jego dramatu...

O całej sytuacji poinformowali jego znajomi, którzy na specjalnej stronie zaapelowali o pomoc, bowiem Kai przebywa w strasznych warunkach. 

"Warunki w szpitalu w Hondurasie są dalekie od jałowości. Łazienka nie jest regularnie czyszczona, a papier toaletowy trzeba kupić samemu! Lekarze nie mają umiejętności i sprzętu, aby poradzić sobie z czymś takim. Istnieje duże ryzyko infekcji. 

Reklama

Kai przeszedł już operację, ale prawdopodobnie będzie potrzebował dodatkowych procedur. To jest krytyczna sytuacja!" - czytamy.

Znajomi zbierają pieniądze, aby opłacić mu przelot do Norwegii, gdzie czekają na niego zaufani lekarze. 

"Kai potrzebuje naszej pomocy. Od chirurgii do lotów samolotowych, do zaopatrzenia medycznego, odwyku, jest wiele znaczących wydatków. Pozwólmy wszystkim Kaiowi stanąć na nogi - dosłownie i w przenośni. 

Proszę, wnieś swój wkład dla naszego energicznego, kreatywnego, swobodnego, pełnego miłości i przygód przyjaciela i taty dwóch pięknych młodych dziewcząt. Jest cenionym członkiem wielu różnych społeczności na całym świecie" - zachęcają bliscy. 

Oczywiście liczymy, że zbiórka się uda, bo zdjęcia zamieszczone na jego Facebooku rzeczywiście wyglądają przerażająco! 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kai Schoenhals
Reklama
Reklama
Reklama