Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Justyna Steczkowska szusuje na nartach! Jak ona się ubrała na stok narciarski?!

Justyna Steczkowska (46 l.) w lecie chwaliła się swoim umięśnionym brzuchem, który eksponowała w bikini, a teraz w zimie pokazała, że w jeździe na nartach nie ma sobie równych. Uwagę przykuwa jednak stylizacja gwiazdy, którą wybrała do uprawiania tego zimowego sportu.

Piosenkarka wielkimi krokami zbliża się do pięćdziesiątki, jednak absolutnie po niej tego nie widać.

Reklama

Kiedy pod koniec sierpnia 2018 roku na swój profil w mediach społecznościowych wstawiła film, na którym uśmiechnięta pokazuje swój brzuch, w mediach zawrzało.

Wówczas nagranie skomentowała nawet sama Ania Lewandowska (30 l.), która była pod wrażeniem pracy, jaką w swoją sylwetkę włożyła Jusia. Tym razem Steczkowska pokazała, że nawet w zimie dba o swoją formę.

O ile jazda na łyżwach, jak pamiętamy, nie szła jej najlepiej, tak na nartach Jusia daje sobie świetnie radę. Celebrytka właśnie opublikował nagranie, na którym widać, że ta aktywność sprawia jej dużo radości.

Jednak zabrakło czegoś bardzo ważnego - ciepłych ubrań. Kurtka Justyny wygląda na dość ciepłą, ale spodnie zdają się być cienkie i niezbyt dobre na zimowy dzień.

Najwidoczniej mróz Steczkowskiej nie jest straszny, a bardziej niż na komforcie, zależało jej na zjawiskowym wyglądzie. Doceniamy, jest na co popatrzeć! 

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama