Reklama
Reklama

Justyna Majkowska wycofała się z show-biznesu. Jak dziś żyje była wokalistka „Ich Troje”?

Justyna Majkowska dzięki „Ich Troje” zyskała sławę i uznanie. Jej kariera w zespole nie trwała jednak długo. Po odejściu nagrała solowy album i zniknęła. Co robi i jak żyje dziś?

Justyna Majkowska do dziś byłaby mało komu znana, gdyby nie Michał Wiśniewski, który zaprosił ją do współpracy z Ich Troje.

Wokalistka nagrała z zespołem dwie płyty, które odniosły ogromny sukces. Po dwóch latach nieoczekiwanie ogłosiła, że odchodzi.

Na nic były prośby Michała Wiśniewskiego, by wróciła do zespołu. Justyna Majkowska postanowiła jednak jakiś czas później wydać solową płytę, a później całkowicie zniknęła.

Reklama

Co prawda zgodziła się kilka razy wystąpić z Ich Troje na koncertach specjalnych, jednak nigdy nie wróciła na stałe do zespołu. I nie zanosi się, by miała to zrobić...

Justyna Majkowska: Życie prywatne

Po odejściu z zespołu i nagraniu solowej płyty Justyna Majkowska poświęciła się w dużej mierze rodzinie. Wokalistka wyszła za mąż i urodziła syna, Igancego. Wybudowała również dom w Zduńskiej Woli i wydawało się, że nic nie stanie na przeszkodzie jej rodzinnego szczęścia.

Jak się jednak okazało, jej małżeństwo rozpadło się, a wokalistka uzyskała nawet tzw. rozwód kościelny!

Porażka w miłości nie zniechęciła jednak jej do szukania szczęścia w sferze uczuciowej. Justyna Majkowska związała się z poznanym na kursie tańca Piotrem i są razem do dziś. Co więcej, doczekali się dwojga dzieci!

Justyna Majkowska: Co robi dziś?

Choć Justyna Majkowska nagrała ostatnio piosenkę, to wciąż nie zamierza wracać na scenę.

Była wokalistka Ich Troje po tym jak skończyła pedagogikę, zatrudniła się w szkole i pracuje z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie.

Co ciekawe, wciąż ma kontakt z Michałem Wiśniewskim, który lubi ją odwiedzać. Na jej powrót do zespołu nie ma jednak co liczyć...

Zobacz też:

Barbara Kurdej-Szatan nie może sobie z tym poradzić! Jedyna nadzieja w mężu

Basia Kurdej-Szatan wydaje autobiografię! Zdradzi w niej ważny sekret!

Marta Manowska pokazała się bez makijażu. Fani oniemieli!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Majkowska | Ich Troje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy