Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Julia Wróblewska w szczerym wywiadzie o zaburzeniach osobowości

Julia Wróblewska po wielu latach zdecydowała się opowiedzieć otwarcie o swojej chorobie. Młoda aktorka zmaga się z zaburzeniami zdrowia psychicznego.

Julia Wróblewska znana jest szerszej publiczności dzięki grze w polskich komediach. Niestety młoda aktorka od jakiegoś czasu zmaga się z chorobą psychiczną, o której często mówi w mediach społecznościowych. Choć nigdy nie zdradziła nazwy schorzenia, starała się pokazać obserwatorom, jak można poradzić sobie z zaburzeniami osobowości. Teraz po raz pierwszy zdecydowała się na szczery wywiad.

Julia Wróblewska szczerze o chorobie psychicznej

Julia Wróblewska była gościem w śniadaniówce Dzień Dobry TVN. Aktorka wyznała, że pierwsze problemy ze zdrowiem psychicznym miała już w latach dziecięcych. Jeszcze w szkole podstawowej trafiła do psychologa, gdzie jednym z zapisów było "trudność w określeniu granic ja i ty". Z czasem jednak nieumiejętność radzenia sobie z emocjami zaczęła narastać. 

Reklama

Julia po wizycie u psychologów i psychoterapeutów zdecydowała się w zastosować farmakoterapię. 

Aktorce najtrudniej poradzić sobie z odrzuceniem. W takich sytuacjach jest na skrajach choroby.

Julia Wróblewska, choć dziś jest pod stałą opieką specjalistów, przyjmuje leki, wie, że choroba mało wpłynęła na jej życie.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia Wróblewska | choroba psychiczna

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje