Reklama
Reklama

Julia Wieniawa pozuje z przyrodnią siostrą. Są podobne?

Julia Wieniawa (22 l.) bardzo aktywnie prowadzi swoje social media. Aktorka bardzo chętnie dzieli się praktycznie każdy momentem swojego życia. Tym razem pochwaliła się zakupami z siostrą. Są podobne?

Julia jest najpopularniejszą aktorką młodego pokolenia. Prawie 2 miliony osób śledzi jej poczynania na Instagramie. Aktorka bardzo chętnie dzieli się różnymi momentami ze swojego życia.

Zazwyczaj na profilu Julii pojawiają się zdjęcia z nią samą i rzadko dodaje zdjęcia z rodziną. Częściej pokazuje ich na swoich relacjach. Tym razem pochwaliła się, jak z młodszą siostrą wybiera się na zakupy.

Julia Wieniawa z przyrodnią siostrą Wiktorią

Wieniawa często pokazuje na stories, co kupiła albo pyta swoich fanów, gdzie zaopatrzyć się w dane produkty. Tym razem o pomoc w zakupach poprosiła swoją przyrodnią siostrę, z którą wybrała się na łowy. 

Reklama

Na swoją relację dodała zdjęcie z windy, na którym wtulone siostry pozują przed lustrem. Już na pierwszy rzut oka widać, że dziewczyny mają zupełnie inne gusta co do ubioru.

Wieniawa bardzo typowo dla siebie wystąpiła w stylizacji typu boho/floral, natomiast młodsza Wiktoria lepiej czuje się w skórzanej dłuższej kurtce, jeansach z niższym stanem, koronkowym topie i konduktorce.

Kiedy przyjrzymy się ich twarzom, to wyraźnie widać podobieństwo między siostrami. Ich uśmiechy z charakterystycznymi dołeczkami, nosy, a nawet kształt oczu są niemalże identyczne. 

Kim jest przyrodnia siostra Julii Wieniawy?

Wiktoria Parzyszek jest jedną z trzech przyrodnich sióstr Wieniawy. Chociaż nie są tak znane, jak aktorka, to zdecydowanie każda z nich może się pochwalić wyjątkowym talentem.

Wiktoria pasjonuje się rysowaniem i tworzeniem grafik. Jej prace można zobaczyć na Instagramie, gdzie prowadzi oddzielny profil do publikowania swoich dzieł. 

Dziewczyna na swoim koncie ma nawet projekt opakowania czekolady.

W pracach Wiktorii oraz jej wyglądzie widać zafascynowanie kulturą azjatycką. 

Patrząc po jej pracach i rozwijającym się talencie, na pewno jeszcze nie raz o niej usłyszymy. Być może już nie tylko w kontekście bycia spokrewnioną z idolką młodego pokolenia.

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy