Reklama
Reklama

Julia Wieniawa pomylona z żoną Biebera! Podobne?

Julia Wieniawa (23 l.) nie zwalnia tempa i ciągle bierze udział w nowych przedsięwzięciach. 23-latka jest aktorką, wokalistką, ma własną markę z odzieżą, a także promuje i reklamuje wiele firm. Pod ostatni postem na Instagramie fani gwiazdy nie mogli uwierzyć, że to ona i porównywali ją do żony Biebera. Faktycznie podobna?

Julia Wieniawa (posłuchaj) prężnie rozwija swoją karierę. Celebrytka jest nie tylko aktorką i wokalistką, ale również prowadzi własny biznes z odzieżą sportową i z powodzeniem promuje i reklamuje wiele marek, w tym popularną sieć z obuwiem. To właśnie przy okazji promowania nowej linii szpilek Julia została porównana do żony Justina Biebera (posłuchaj), Hailey. 

Reklama

Też widzicie podobieństwo?

Julia Wieniawa na Instagramie wygląda niczym Hailey Bieber! Fani zachwyceni

Julia Wieniawa wie, jak zainteresować swoją osobą media. Ostatnio odważnymi zdjęciami promowała najnowszy film, w którym wystąpiła "Jak pokochałam gangstera", a teraz znów pokusiła się o szeroko komentowaną publikację. 

Na Instagramie zamieściła serię zdjęć, do których pozuje w karnawałowej i błyszczącej sukience. Stylizację dopełniła butami, które promuje, a także holograficzną torebką. Na ujęciach trzyma kieliszek w ręku i wygląda na bardzo zadowoloną, jednak obserwatorzy gwiazdy zwrócili uwagę nie tylko na jej kreację, ale również na fakt, że na fotografiach jest podobna do Hailey Bieber.

Też widzicie podobieństwo?

Zobaczcie również:

Julia Wieniawa dostała prezent za tysiące złotych! "Mikołaj mnie kocha"

Julia Wieniawa pokazała nowego pieska! Fani dopytują: "Co się stało z poprzednim?"

Chloe Ferry ćwiczy w pocie czoła. Wciąż chudnie?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Hailey Bieber
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy