Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki świętują rocznicę
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zrobili publiczny "coming out" rok temu, publikując wspólne zdjęcia z wypadu w góry. Już wcześniej fani podejrzewali, że jest między nimi coś więcej...Media plotkowały na ich temat jeszcze za czasów relacji aktorki z Antkiem Królikowskim (sprawdź)!Teraz para już zamieszkała razem, a rocznicę związku świętowali w Teatrze Wielkim, jak przystało na aktorów.
Dobrze nam się mieszka. Ja rzeczywiście nigdy wcześniej nie mieszkałam z nikim, tylko było takie pomieszkiwanie u siebie. Ale stwierdziliśmy, że żeby to miało jakiś sens, żeby się lepiej poznać i w ogóle, to zamieszkanie razem było kluczowe, przełomowe i fajne
Wieniawa (zobacz!) założyła z tej okazji seksowną małą czarną, wysokie kozaki i torebkę od Yves Saint Laurent. Fani natomiast podziwiali elegancką, czerwoną koszulę Nikodema i jego srebrny sygnet.
Talent, inteligencja, młodość... urok osobisty świetnie wykorzystany. Młodzieży, czyńcie ten Świat w kolorach Waszej Cudnej Wrażliwości!
Prezentowali się iście halloweenowo!
Zobacz też:To dlatego Buzek i Braciak się rozstali! Sensacyjne doniesienia Oni odeszli w 2021 roku. Aż trudno w to uwierzyć!Tak Socha dba o figurę! Wydało się




Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie Pomponik.pl








