Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Julia Pietrucha uciekła po porodzie! Co się z nią teraz dzieje?!

Ponad miesiąc temu Julia Pietrucha (29 l.) urodziła swoje pierwsze dziecko i… słuch o niej zaginął. Gdzie zaszyła się ze swoim maleństwem i co robi teraz?

"Kochani. Z radością chciałabym poinformować Was, że mała Pietruszka jest już wśród nas".

Reklama

W taki sposób poinformowała wszystkich Julia Pietrucha o narodzinach swojego pierwszego dziecka. Przy okazji aktorka i piosenkarka zdradziła też, że jej córka będzie miała na imię Gaja.

"Jest cudną, malutką istotą, która mimo swoich niewielkich gabarytów, wywróciła nasz świat do góry nogami. Odkąd przybyła, chodzimy w chmurach" - napisała też Julia na Facebooku, gdzie pochwaliła się swoim wielkim szczęściem. 

Szybko okazało się także, że zaraz po porodzie, który odbył się w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku młoda mama, Gaja i jej tata, muzyk Mateusz Jankowski, uciekli od zgiełku miasta, by w rodzinnym gronie przeżywać uroki rodzicielstwa i razem z córką rozkoszować się wzajemną miłością. 

Rodzice zabrali córeczkę na kaszubską wieś. Tu, pośród pięknych kaszubskich lasów oraz nad jakimś uroczym i zacisznym jeziorem odnajdą zapewne spokój, który przecież tak bardzo potrzebny jest w pierwszych dniach po narodzinach dziecka.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Julia Pietrucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje