Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Julia Pietrucha i Ian Dow rozstali się? Zaskakujące wyznanie męża aktorki

​Julia Pietrucha (28 l.) kilka lat temu w tajemnicy przed mediami wyszła za Iana Dowa. Później zapewniała, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Teraz wiele wskazuje na to, że to koniec ich małżeństwa.

Julia Pietrucha poznała Iana Dowa kilka lat temu na planie thrillera "Styria". Ona grała jedną z głównych ról, a on zajmował się scenografią. Przypadli sobie do gustu. Aktorka wspominała, że z jej strony była to miłość od pierwszego wejrzenia. Później "pomogła mu zrozumieć", że to przeznaczenie. Pobrali się, a ich ślub odbył się w obrządku buddyjskim.

Reklama

W wywiadzie dla "Vivy!" nie mogła nachwalić się partnera. Opowiadała, że ma "taką otwartą duszę", jest mądry i empatyczny. Zostawił dla niej Kalifornię. Ian obudził w Julii pasję do muzyki i zaczęła nawet nagrywać płytę.

Jeszcze nieco ponad rok temu Dow na swoim profilu na Facebooku chwalił się albumem ukochanej. Teraz jest to dla niego gorzkie wspomnienie, o czym napisał niedawno.

"Czuję ciężar na sercu, kiedy tego typu wspomnienia wracają do mnie. To był niesamowity projekt, w który przez długi czas wkładałem całe swoje serce i duszę. (...) Minął rok, a ja nie słyszałem tej piosenki i nie widziałem wideo od dawna. Nienawidzę tego projektu, bo sprawia mi ból, i nie chodzi tu o jego treść, bo nadal jestem dumny z mojej pracy, ale boli mnie to, że zostało to ukradzione przez kogoś, kogo kochałem i komu ufałem najbardziej na świecie" - napisał Ian.

Zwierza się, że Julia nie utrzymuje z nim kontaktu. Do Stanów wrócił tylko z walizką, a cała reszta rzeczy ma być w jej posiadaniu, w tym też jego "cała twórcza praca i  biznes", które wciąż wykorzystuje i które "przypisuje sobie".

"Chciałbym móc ją pozwać, naprawdę, ale nie jestem na to mentalnie przygotowany... jeszcze"- twierdzi Dow. 

Na koniec przyznał, że teraz jest szczęśliwym człowiekiem i widzi cel w życiu. Ma nową firmę, która daje mu wiele radości. "Jedyną negatywną rzeczą, jaką teraz dostrzegam, jest ta nędzna pustka pozostawiona przez kobietę, której kiedyś dałem wszystko" - twierdzi.

Wygląda na to, że to koniec jego małżeństwa z Julią...

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia Pietrucha i Ian Dow

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje