Reklama
Reklama

Julia Kamińska zdecyduje się na dziecko? "Chcę mieć wszystko: pracę i rodzinę"

Julia Kamińska (30 l.) od lat związana jest Piotrem, lecz chyba nie planują ślubu. W wywiadzie aktorka przyznała, że koleżankom nie zazdrości obrączek na palcu, lecz dzieci. Czy zdecyduje się na macierzyństwo?

Julia Kamińska od wielu lat związana jest z Piotrem, którego poznała na planie "BrzydUli". On tworzył scenariusz, a ona grała główną rolę. Teraz nie tylko razem żyją, ale i wspólnie pracują. Dzieli ich ponad 20 lat, lecz różnica wieku im nie przeszkadza.

Mimo że tak długo tworzą parę, nie zdecydowali się na ślub. Z wywiadu dla "Gali" można wywnioskować, że nie za bardzo jest to potrzebne aktorce. 

"Nie brakuje mi ślubu. Niczego mi nie brakuje. Czasem może z zazdrością patrzę na koleżanki, które mają wspaniałe dzieci" - wyznaje.

Reklama

Sporo pracuje: nie tylko gra, ale też prowadzi własny biznes. Okazuje się, że założyła go dlatego, by mieć pewne zabezpieczenie na wypadek chęci odpoczynku od grania lub... ciąży! 

"To poduszka bezpieczeństwa, na wypadek gdybym chciała mieć dziecko czy odpocząć od seriali i kina. Aktorstwo wymaga poświęceń. A ja chcę mieć wszystko: pracę i rodzinę. Podziwiam kobiety, które godzą karierę z macierzyństwem" - stwierdza. 

Być może ona i Piotr wkrótce będą mieli nam do przekazania dobrą nowinę i sama będzie mogła sprawdzić, jak godzi się obowiązki zawodowe z rodzicielskimi?

***
Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy