Reklama
Reklama

Jolanta Fraszyńska pokazała córkę. Nie wdała się w mamę!

Jolanta Fraszyńska niechętnie mówi i pokazuje kadry z życia prywatnego. Święta spędziła z córkami. Zdjęciem najstarszej pociechy pochwaliła się w sieci. Czym zajmuje się Nastazja?

Jolanta Fraszyńska pokazała zdjęcie córki

Jolanta Fraszyńska to jedna z ulubionych polskich aktorek teatralnych i filmowych. Na ekranie zadebiutowała pod koniec lat 80., a szerszej publiczności dała się poznać z ról w filmach i serialach takich jak: "Boża podszewka", "Na dobre i na złe", "Sto minut wakacji", "Skazany na bluesa". Popularność zyskała dzięki filmowi "Kiler-ów 2-óch" oraz roli hakerki "Ćmy" w trzeciej serii "Ekstradycji". Fani seriali pokochali ją za Monikę Zybert w serialu TVP2 "Na dobre i na złe". Teraz można ją oglądać w "Leśniczówce". 

Reklama

Fraszyńska jest dwukrotną rozwódką. Jej pierwszym mężem był aktor Robert Gonera, z którym ma córkę Nastazję. Następnie artystka wzięła ślub z Grzegorzem Kuczeriszką i urodziła drugą córkę, Anielę. Obecnie związana jest z Tomaszem Zielińskim. Aktorka niechętnie mówi o życiu prywatnym. Dlatego dużym zaskoczeniem dla jej fanów były zdjęcia, które Fraszyńska zamieściła na swoim Instagramie w czasie świąt. Fraszyńska wystąpiła na nich ze swoim partnerem oraz z najstarszą córką Nastazją i jej wybrankiem Janem Czaplińskim.

Kim jest Nastazja Gonera?

Nastazja Gonera urodziła się w 1990 roku. Jest córką Jolanty Fraszyńskiej i aktora Roberta Gonery. Jako nastolatka wybrała aktorstwo. Szybko jednak zrozumiała, że jej przeznaczeniem jest praca po drugiej stronie kamery. Studiowała reżyserię i teatrologię na Wydziale Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej łódzkiej PWSFTViT i jeszcze w czasie studiów miała okazję asystować Andrzejowi Wajdzie w pracach nad filmem "Powidoki". 

Jej praca jest wysoko oceniana. W 2021 roku Nastazja Gonera była nominowana do studenckiego Oscara, czyli nagrody Student Academy Award za obraz "Pierwsze lato końca świata", etiudę, którą wyreżyserowała i do której napisała scenariusz. 

Zobacz też:

Córka Roberta Gonery i Jolanty Fraszyńskiej kręci z Matą. To jednak nie wszystko!

O córce Gonery i Fraszyńskiej głośno za granicą. Wyszło, czym się teraz zajmuje

Robert Gonera: "Niczego nie planuję"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jolanta Fraszyńska | Nastazja Gonera | Robert Gonera
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy