Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jolanta Fraszyńska odzyska w końcu pieniądze, które straciła przez oszustkę?!

Jolanta Fraszyńska (49 l.) nadal czeka na pieniądze, które straciła przez właścicielkę jednej z galerii sztuki. Teraz w końcu może jej się to udać!

Od kilku miesięcy niemal każdy dzień zaczyna od sprawdzenia wiadomości. Jolanta Fraszyńska nie ukrywa, że wciąż ma nadzieję na odzyskanie sporej sumy pieniędzy zainwestowanych w dzieła sztuki.

Reklama

"Nieustannie czeka na tę dobrą wiadomość, a już szczególnie teraz, kiedy wysłano list gończy za właścicielką galerii, której postawiono zarzut oszustwa na kwotę sięgającą 300 mln zł" - zdradza "Rewii" znajoma aktorki.

Pani Jolanta półtora roku temu dała się namówić na ryzykowną inwestycję sporej sumy w dzieła sztuki. Problem w tym, że galeria, która podpisywała umowy z klientami, okazała się nieuczciwa, a aktorka jest jedną z wielu znanych osób, które zostały w ten sposób oszukane.

Piękne słowa o zdobyciu prawdziwej fortuny, jakimi ją mamiono, były bardzo kuszące, a schemat inwestowania bardzo prosty: klient podpisywał umowę i kupował dzieło sztuki, widząc je jedynie w katalogu. Dostawał certyfikat, że jest właścicielem i nie wiedział nawet, gdzie się ono znajduje.

Właścicielka galerii zobowiązywała się, że odkupi dzieło sztuki za pół roku bądź za rok po znacznie wyższej cenie. Zysk miał wynosić nawet 30 procent rocznie!

"To było niesamowite, bo ta oferta rozchodziła się pocztą pantoflową, a klienci czuli się zaszczyceni, że dołączają do tak elitarnego grona. Jola także, chociaż bardzo długo zastanawiała się, czy powinna w to wejść" - opowiada osoba z jej bliskiego otoczenia. 

Jednak w końcu aktorka razem z partnerem Tomaszem postanowili zainwestować. Niestety, już po kilku miesiącach zaczęły do nich docierać bardzo niepokojące informacje. W końcu boleśnie przekonali się, że wszystko jest po prostu fikcją...

Nie przestają jednak wierzyć w sprawiedliwość. Pani Jolanta chce oddać sprawę do sądu. Szczęśliwie nie została z tym sama. Ma wsparcie w silnym, męskim ramieniu ukochanego Tomasza.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Jolanta Fraszyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje