Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Jola Rutowicz wraca do "Big Brothera". Znamy szczegóły!

Jolanta Rutowicz (34 l.) podjęła bardzo ważną decyzję. Zdecydowała się ponownie spróbować swoich sił w "Big Brotherze". Pewne jest jedno, nie będzie to polska wersja programu...

Rutowicz świat Wielkiego Brata zna jak nikt inny. Brała udział w dwóch edycjach, z czego jedną wygrała. Widzowie z zapartym tchem obserwowali każdy jej krok w domu naszpikowanym kamerami. Po latach prawdopodobnie zatęskniła za tymi emocjami i wysłała swoje zgłoszenie do holenderskiej wersji programu. 

Warto przypomnieć, że Jola aktualnie mieszka w Miami. Pracuje tam jako modelka, marząc o międzynarodowej karierze. Jest w szczęśliwym związku z bogatym biznesmanem. Podobno to właśnie on miał duży wpływ na jej decyzję o powrocie do reality-show. 

Reklama

Dodatkowo Holendrzy kochają "Big Brothera" za liczne skandale i zwroty akcji. Każda edycja przesuwa granicę dobrego smaku i to najbardziej podoba się celebrytce. 

"Od lat fani proszą Jolkę, aby wróciła do 'Big Brothera'. Na początku sceptycznie podchodziła do tego pomysłu. Jednak po czasie stwierdziła, że to może mieć sens. Wysłała już swoje zgłoszenie i spotkała się z wielkim entuzjazmem produkcji. Reżyser tamtejszej wersji show kojarzył ją i momentalnie zgodził się na przyjęcie jej. Jeśli uda im się dojść do porozumienia w sprawie finansów, to na jesień Jolka wprowadzi się do domu Wielkiego Brata" - mówi nasz informator. 

Rutowicz ma już wstępny plan na siebie. Po raz kolejny będzie chciała wykreować postać, którą pokochają widzowie.

"Będzie to zupełnie coś innego niż 11 lat temu w polskiej wersji. Teraz pokaże się w bardziej kobiecej odsłonie. Na razie bada tamtejszy rynek, aby znaleźć niszę, którą wypełni. Ma dużą ochotę na wygraną!" - słyszymy.

Czekacie na ten powrót? 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jola Rutowicz | Big Brother | Big Brother 2019

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje