Reklama
Reklama

Jola Rutowicz poddała się operacji plastycznej. Mamy zdjęcia!

Jola Rutowicz (34 l.) wraca do show-biznesu! Na dobry początek zafundowała sobie operację plastyczną w Polsce. Wiemy, co poprawiła i jak czuje się po zabiegu.

Jola Rutowicz popularność zyskała dzięki udziałowi w czwartej edycji „Big Brothera". Doskonale wykorzystała swoje pięć minut i nagle znikła z przestrzeni medialnej. Po kilku latach zatęskniła za popularnością i postanowiła wrócić. Zaczęła od operacji plastycznej nosa, którą już wkrótce będziemy mogli zobaczyć w Telewizji Warszawa. 

„Jolka od zawsze marzyła o drobnej zmianie w wyglądzie. Nos był jej wielkim kompleksem. Ludzie bardzo często pisali, że jest za duży i niepasujący do twarzy. Ona nigdy się tym nie przejmowała. Jednak ze względów zdrowotnych musiała poddać się zabiegowi. 

Reklama

Zbiegło się to w czasie z jej medialnym powrotem, wiec postanowiła wszystko nagrać” - powiedział nasz informator. 

"Operacja trwała trzy godziny i zakończyła się sukcesem. Nie było żadnych komplikacji. Rutowicz przez dwa dni pozostała pod obserwacją lekarzy, a następnie podobno pojechała do swojego rodzinnego miasta na okres rekonwalescencji. 

Aktualnie nie może się przemęczać i ma problemy ze snem, ale wszystko minie za kilka tygodnia. Nie widziała jeszcze efektu, ale czuje, że będzie piękniejsza niż wcześniej” - dodał z uśmiechem. 

Jak myślicie, jaki nos będzie miała teraz Jola — falisty czy haczykowaty? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jola Rutowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy