Reklama
Reklama

Joanna z "Sanatorium miłości" w objęciach przystojnego mężczyzny. To znany model!

Joanna Dyrkacz zakończyła swoją przygodę z "Sanatorium miłości", nie znajdując uczucia, po które tutaj przyszła. Kuracjuszka, modelka i joginka nie poddaje się. Właśnie została przyłapana z przystojnym mężczyzną znanym z telewizji.

"Sanatorium miłości" Joanna Dyrkacz w objęciach przystojnego mężczyzny

Joanna Dyrkacz zyskała rozpoznawalność dzięki programowi "Sanatorium miłości". Mimo że show już się zakończył, to fani śledzą poczynania kuracjuszki w mediach społecznościowych. Asia zresztą nie ukrywa, że ma zamiar wykorzystać swoje pięć minut i rozpropagować działalność charytatywną.

Kilka dni temu Asia zmieściła w sieci post, który wzbudził spore poruszenie. Na zdjęciu kuracjuszka pozuje w objęciach przystojnego mężczyzny. To zresztą były model, znany z telewizji.

Reklama

"Super spotkanie  z @styleman.pl  i rozmowa na temat przyszłych projektów" - napisała Asia.

Mężczyzna, który przytula Asię to Ireneusz Korzeniewski. Działa w mediach społecznościowych pod nickiem Style Man. Znany jest z tego, że prezentuje trendy, pokazuje, jak wyglądać modnie po 60. Korzeniewski pojawia się także w telewizji. Bywa gościem "Pytania na śniadanie".

"Sanatorium miłości 5". Kim jest Joanna Dyrkacz?

Joanna Dyrkacz kilka lat temu wróciła ze Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszkała od dwudziestego roku życia. Po 40. zaczęła robić karierę modelki. W jej życiu było wiele trudnych momentów: było uzależnienie od narkotyków, był alkohol, przemoc, a nawet próba samobójcza.

"Był taki miesiąc, kiedy bardzo dużo piłam. Byłam wtedy sama i próbowałam odebrać sobie życie. W sumie już nie powinnam żyć. Miałam transfuzję krwi, chodziłam przez 6 miesięcy na terapię" - opowiadała o swoim życiu seniorka w programie "Sanatorium miłości". 

Joanna Dyrkacz z "Sanatorium" chce pomagać innym

Po traumatycznych wydarzeniach Joanna zdecydowała się pójść w "kierunku duchowym". Jest joginką, medytuje i stara się przekazywać ten sposób życia innym. W Polsce założyła Fundację SupeRoleModels, której zadaniem jest zmiana społecznego postrzegania osób dotkniętych chorobami psychicznymi i uzależnionych.

"Chciałyśmy odczarować złą sławę uzależnień, zmienić sposób patrzenia na nie i na walkę z nimi. W mediach społecznościowych 11. każdego miesiąca zachęcam ludzi do wstrzymywania się od nałogów przez 24 godziny. W tym samym dniu organizujemy medytację on-line". 

Zobacz też:

Joanna z "Sanatorium miłości" miała romans z mężem Felicjańskiej? Zabrała głos w sprawie!

Joanna z "Sanatorium miłości 5" miała problem z narkotykami! Ujawniła, kto ją w to wciągnął! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Andrzej Sikorski i Joanna Dyrkacz z "Sanatorium miłości" są parą? Rzucił dla niej Monikę?


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy