Reklama
Reklama

Joanna Racewicz ostro o antyszczepionkowcach

Joanna Racewicz ma dosyć lekceważącego podejścia do szczepień. W ostatniej wypowiedzi ostro skomentowała środowisko antyszczepionkowców.

Pandemia koronawirusa już od prawie dwóch lat szaleje na świecie. Choć od roku są dostępne szczepienia, które pomagają przejść łagodniej zakażenie i w większości przypadków, pacjent nie wymaga hospitalizacji, nadal wiele osób sprzeciwia się szczepieniom. Nie rozumie tego Joanna Racewicz, która w ostrych  słowach skomentowała ruch antyszczepionkowców. 

Joanna Racewicz ostro o antyszczepionkowcach

Lekarze od wielu miesięcy podają, że tylko szczepienia mogą nas uratować od dramatycznych skutków pandemii koronawirusa. Jednak w szczepieniach najważniejsze jest to, aby jak największa część społeczeństwa przyjęła dawkę. Uniemożliwia to mutację wirusa i pozwala na zdobycie zbiorowej odporności. Takie działania ma na celu zakończenie pandemii.

Joanna Racewicz już jakiś czas temu przyjęła pełne szczepienie, o czym poinformowała w mediach społecznościowych. Jednak w rozmowie z portalem JastrząbPost wyznała, co myśli o antyszczepionkowcach. Nawet nie starała się być dyplomatyczna.

Reklama

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Niezaszczepieni pracownicy linii lotniczych będą płacić 200 dolarów miesięcznie!

Lekarka miażdży Górniak i bije na alarm!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy