Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się walentynkowym prezentem od Rinkiego

Joanna Przetakiewicz (51 l.) pokazała w mediach społecznościowych, jaką niespodziankę przygotował dla niej Rinke Rooyens (49 l.).

O tym, że  projektantka i producent mają się ku sobie, media zaczęły rozpisywać się wiosną tego roku.

Reklama

Sami zainteresowani swój związek potwierdzili dopiero we wrześniu, pokazując się razem na Balu Fundacji TVN. Początkowo para nie epatowała swoim szczęściem. Ostatnio jednak coś się zmieniło.

Joanna i Rinke zaczęli coraz częściej pojawiać się w mediach razem i udzielać wspólnych wywiadów na temat swojej wielkiej miłości.

W walentynki była partnerka Jana Kulczyka na swoim Instagramie pochwaliła się, jakim prezentem obdarzył ją nowy ukochany.

Były mąż Kayah zaskoczył Aśkę sercem ułożonym z setek róż.

"Dzień dobry kochani. Ja wam przypominam, że dzisiaj jest najsłodszy dzień w roku, czyli walentynki. Słuchajcie, patrzcie, ja dostałam czerwone róże, ale które są ułożone w takie wielkie serce" - napisała.

To jednak nie koniec! Na kolejnym filmiku widzimy Rinkiego, który specjalnie dla Joanny zorganizował koncert i zaśpiewał na nim.

"VOICE OF LOVE. Najpiękniejsza walentynkowa niespodzianka na deser. Wszyscy płakaliśmy ze wzruszenia, włącznie z orkiestrą. Kilka tygodni prób, ale tak bardzo było warto! Hit z filmu 'The Star is born' I WILL NEVER LOVE AGAIN".

Zazdrościcie?

***


Zobacz więcej materiałów:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje