Reklama
Reklama

Joanna Przetakiewicz dumna z syna. Został wyróżniony przez amerykański "Forbes"

Joanna Przetakiewicz (53 l.) pochwaliła się w mediach społecznościowych, że jej syn został wyróżniony przez amerykański magazyn "Forbes". O co chodzi?

Joanna Przetakiewicz obecnie jest żoną byłego męża Kayah, producenta telewizyjnego Rinke Rooyensa. Z pierwszego małżeństwa, które zakończyło się po 14 latach, ma trzech dorosłych synów: Aleksandra, Filipa i Jakuba. Publicznie wypowiada się o nich niezwykle rzadko. Teraz ma pretekst.

W najnowszym wpisie nie może nachwalić się 30-letniego Filipa. Jak pisze Przetakiewicz, chłopak został doceniony przez amerykański magazyn "Forbes" - uznano go za "jednorożca w biznesie", a jego firmę za "wschodzącą gwiazdę rynku".

Filip na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Tam studiował genetykę, biotechnologię i matematykę. Zajmuje się start-upem, który odpowiada za produkcję urządzenia pozwalającego czytać z oka informacje o danej osobie.

Reklama

Znana mama nie posiada się z radości. Gratuluje synowi i podkreśla, że wszystko osiągnął wyłącznie dzięki własnej ciężkiej pracy i talentowi.

Przetakiewicz: mój syn pracował 7 dni w tygodniu przez 16 godzin

Celebrytka twierdzi, że jej syn jest bardzo pracowity (zapewne po niej) - pracuje ciężko przez cały tydzień włącznie z weekendami i to po 16 godzin. Dostrzeżono to nawet za oceanem. Z wyróżnienia magazynu "Forbes" cieszy się nie tylko cała familia milionerów, ale i przedstawiciele polskiego show-biznesu.

Pod postem posypały się gratulacje od przyjaciół z show-biznesu. Zachwytu nie kryje m.in. Ewa Chodakowska, Kasia Sokołowska, Anna Kalczyńska, Marcelina Zawadzka, Cleo, Jemioł czy żona Piotra Kraśki.

Kim są synowie Joanny Przetakiewicz?

Najmłodszy Kuba uczęszczał do liceum w Londynie. Najstarszy Aleksander ukończył ekonomię w Rzymie i jest dyrektorem generalnym marki La Mania, firmy Joanny Przetakiewicz.

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Niebezpieczna substancja w lodach

Maja Hyży kusi w bieliźnie

Sandra Kubicka i Baron potwierdzili związek


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Przetakiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy