Reklama
Reklama

Joanna Opozda leczy rany po rozstaniu! Nie tak miało być!

Joanna Opozda (29 l.) do niedawna była bardzo szczęśliwa u boku Michała Mikołajczyka (31 l.). Jednak związek się rozpadł, a aktorka do tej pory nie może się z tym pogodzić.

Gwiazda serialu "Pierwsza miłość" chyba nie ma szczęścia do mężczyzn. Najpierw spotykała się z tancerzem Kamilem Kuroczką, z którym była związana przez rok.

Związek niestety nie przetrwał próby czasu, ale na horyzoncie pojawił się kolega z branży, Michał Mikołajczyk, znany z serialu "Na Wspólnej".

Para spotykała się od kilku tygodniu i Joasia wiązała z tą znajomością spore nadzieje, jednak wszystko niespodziewanie się skończyło.

"Michał się znudził i prowadza się teraz po mieście z Karoliną Gilon" - mówi krótko w rozmowie z "Fakt Gwiazdy" znajomy aktorki.

Reklama

Ponoć celebrytka traktowała związek z Michałem bardzo poważnie i rozstanie jest dla niej wielkim ciosem, zwłaszcza że były ukochany wybrał po prostu inną.

Joanna to prawdziwa blond piękność, z czego ona sama doskonale zdaje sobie sprawę. Dlatego też decyzja o rozstaniu jaką podjął Michał, po prostu ją zaskoczyła. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy