Reklama
Reklama

Joanna Kulig z "mokrą głową" na czerwonym dywanie w Cannes. Fryzura podzieliła internautów

Joanna Kulig (39 l.) zjawiła się na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes jako jurorka sekcji Un Certain Regard. Na czerwonym dywanie najpierw zadała szyku w sukni od Armaniego, a później czerwonym garniturze od Magdy Butrym oraz białym total looku Diora. Aktorka postawiła na ulizane włosy, a następnie popularną w Hollywood "mokrą włoszkę", co wywołało mieszane uczucia.

Joanna Kulig po światowym sukcesie filmu "Zimna wojna" zyskała ogromną popularność na arenie międzynarodowej. Później mogliśmy oglądać ją między innymi w roli wokalistki jazzowej w serialu "The Eddy", który znalazł się w ofercie Netfliksa. 

W tym roku aktorka pojawiła się na 75. Festiwalu Filmowym w Cannes jako jurorka sekcji Un Certain Regard. Przyznała, że to dla niej ogromne przeżycie i wyróżnienie. 

Joanna Kulig zachwyca na czerwonym dywanie w Cannes

Na ceremonii otwarcia Joanna Kulig pojawiła się w sukni od Armaniego, a na premierze filmu "Ojciec, żołnierz, syn" w białym garniturze od Diora

Reklama

Z kolei na rozdanie nagród "Women in Motion", honorujących podnoszenie świadomości na temat roli i problemów kobiet w przemyśle filmowym, Kulig wybrała stylizację od polskiej projektantki - czerwony garnitur od Magdy Butrym, zestawiony z różową koszulą.

Ósmego dnia festiwalu aktorka postawiła na wzorzystą sukienkę z głębokim dekoltem w kolorze kobaltowym ze złotymi akcentami, a do tego dopasowane złote szpilki. Fryzurę na "mokrą włoszkę" miała zaczesaną do tyłu, co wywołało mieszane uczucia wśród internautów. 

A wam jak się podoba taki look?

Zobacz też:

Joanna Kulig tonie w objęciach znanego aktora! Mąż nie był zazdrosny?!

Lewandowscy w Cannes! Kreacje... dyskusyjne. Chyba niezbyt udany debiut

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Kulig | Cannes 2022
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy