Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Kulig pierwszy raz tak szczerze o ciąży! Wzruszające słowa!

Kiedy kariera Joanny Kulig (36 l.) zaczęła nabierać tempa, to okazało się, że aktorka... jest w ciąży. Teraz gwiazda postanowiła pierwszy raz skomentować te doniesienia!

Fani kina byli zachwyceni jej rolą w "Zimnej wojnie" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego. Aktorka zrobiła także piorunujące wrażenie za granicą i Joasia nie przestaje udzielać wywiadów, także zagranicznym mediom. O ile o swojej pracy mówi bardzo chętnie, tak o życiu prywatnym woli nie rozmawiać. 

Ostatnio jednak zrobiła wyjątek i pierwszy raz tak otwarcie powiedziała o swojej ciąży. 

"To jedno z moich największych pragnień. Ale szanuję to, że nie wszystkie kobiety tak mają. Znam pary, które są szczęśliwe bez dzieci, i uważam, że nie każdy musi je mieć. Najgorzej jest robić w życiu coś, bo tak wypada" - powiedziała w jednym z wywiadów. 

Oczywiście gwiazda spodziewa się dziecka ze swoim mężem, reżyserem i scenarzystą - Maciejem Bochniakiem, którego jest żona od 2009 roku. W rozmowie z magazynem "Elle" powiedziała o ukochanym trochę więcej, niż zazwyczaj. 

"On jest organizatorem. Mam poczucie, że to on opiekuje się naszym domem. Moja mama, jak na to patrzy, twierdzi, że teraz są takie fajne czasy dla kobiet, bo mężczyzna i ugotuje, i upierze. U nas wygląda to tak, że jak ktoś ma akurat czas, to gotuje, pierze, sprząta. W tej kwestii mamy w domu równouprawnienie.  Myślę, że wynika to z tego, że świetnie się dogadujemy, często uzupełniamy, ale też jesteśmy trochę niezależni od siebie" - uchyliła rąbka tajemnicy Asia. 

Wygląda na to, że Kulig nie cierpi z tego powodu, że jej kariera ledwo zaczęła się rozkręcać i to na światowym poziomie, a za chwilę będzie musiała zrezygnować z pracy, gdy maleństwo pojawi się na świecie. Teraz dla niej i dla męża dziecko jest najważniejsze.

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Kulig

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje