Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Kulig i Maciej Bochniak: Role się odwróciły!

Napięcie, nerwy i praca od rana do wieczora. Jeszcze niedawno tak wyglądało życie Joanny Kulig (38 l.). Teraz wszystko się zmieniło!

Aktorka, która sympatię widzów zdobyła dzięki serialowi" O mnie się nie martw", była wręcz zasypywana kolejnymi propozycjami. Wszystko zmieniła pandemia, która wstrzymała wszelkie produkcje.

Joanna (sprawdź!) bez żalu skupiła się wówczas na opiece nad rocznym synkiem, Jasiem. Z mężem, reżyserem Maciejem Bochniakiem (36 l.), zamieszkała wtedy w domu teściów pod Krakowem, gdzie mogła do woli cieszyć się kontaktem z naturą.

Reklama

Chodziła z synem na spacery do lasu, odpoczywała w ogrodzie, a przede wszystkim doceniała to, że może normalnie karmić dziecko, a nie ściągać pokarm do butelki. A tak się działo w Paryżu, gdy była na planie serialu "The Eddy".

- Kiedy syna nie było ze mną, odciągałam mleko w przerwach. Zaraz było ono zabierane i wiezione do dziecka na skuterze. Możliwość kolejnego ujęcia dopasowywałam do tego, czy aby nie muszę teraz zejść i włączyć laktatora. W głowie cały czas liczyłam: ile minut, czy mam jeszcze chwilę, czy pamiętałam, żeby zjeść? Jak karmisz, musisz regularnie jeść - wspominała aktorka w niedawnej rozmowie.

Na szczęście to już tylko wspomnienie. Teraz, gdy wszystko wraca na dawne tory, za kamerą stanął również Maciej Bochniak.

- Wyreżyserował nowy serial "Królestwo kobiet" dla TVN. Jest zajęty od rana do nocy, a zatem role w domu Maćka i Joasi się odwróciły - zdradza znajoma małżonków w rozmowie z "Rewią".

Co na to aktorka? Czy jest zazdrosna o sukcesy męża?

- Nic podobnego! Cieszy się czasem spędzanym z synkiem i docenia, że może codziennie obserwować jego postępy. Dziecko szybko rośnie i nie chciałaby stracić tych niezwykłych chwil - usłyszeli dziennikarze tygodnika.

Niedawno cała rodzina wróciła do swojego warszawskiego mieszkania. Co będzie dalej?

- Postanowiłam zrobić sobie jeszcze kilka miesięcy przerwy, aby po prostu pobyć z synkiem, wyczyścić głowę - wyznała Joanna Kulig w ostatnim wywiadzie.

Aktorka ma zamiar do pracy wrócić późną jesienią, gdy jej Jaś będzie miał prawie 2 lata. Zagra wtedy we francuskim filmie, do którego zdjęcia będą kręcone aż na Syberii.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:


Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Kulig

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje