Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Krupa ogłosiła kolejną nowinę?! Zaręczyny to nie wszystko!

Joanna Krupa (38 l.) 25 marca 2018 roku zaręczyła się z Douglasem. Ledwo zdążyła o tym zawiadomić całe media, a w sieci pojawiło się kolejne zdjęcie, które daje wiele do myślenia.

Zdjęcie pierścionka zaręczynowego modelki zrobiło furorę. Niecały rok po rozwodzie z Romainem Zago (45 l.), Krupa przyjęła zaręczyny Douglasa, którego poznała stosunkowo niedawno. 

Reklama

Widać jednak, że celebrytka nie posiada się ze szczęścia, zwłaszcza że pierścionek, który wylądował na jej palcu jest ponoć warty 2 miliony złotych. Dżoana ma więc powody do radości.

To jednak nie wszystko, z czego cieszy się Krupa. Na drugi dzień po ogłoszeniu zaręczyn gwiazda opublikowała bardzo intrygujące zdjęcie.

Joanna pozuje do zdjęcia z podciągniętą bluzką i mocno opiętymi spodniami na zaokrąglonym brzuszku. Nie ma co ukrywać, że wygląda on jak ciążowy! Wszystkiemu towarzyszy napis w języku angielskim:

"O mój Boże! Ktoś tu za dużo zjadł".

Jeżeli modelka ogłosiła w ten sposób ciążę, to trzeba przyznać, że ma spore poczucie humoru!

Jednak z gratulacjami należy się jeszcze wstrzymać, bo może się okazać, że faktycznie Joasia zbyt dużo zjadła podczas kolacji zaręczynowej.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy