Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Brodzik sama na imprezie charytatywnej. Nieobecność Pawła Wilczaka potwierdza plotki?

Joanna Brodzik (46 l.) pojawiła się na imprezie charytatywnej. U jej boku zabrakło wieloletniego partnera, Pawła Wilczaka (53 l.). Czyżby jego nieobecność była potwierdzeniem krążących plotek o kryzysie w związku pary?

X Bal Charytatywny Gwiazdy Dobroczynności. Nie mogło na nim zabraknąć Joanny Brodzik - laureatki zeszłorocznej edycji. Aktorka przyszła na imprezę w białej koszuli, z logo założonej przez siebie 3 lata temu Fundacji Opiekun Serca. 

Reklama

To właśnie praca na rzecz innych ostatnio pochłania ją najbardziej. Odkąd zakończyła się seria "Nad rozlewiskiem", w której grała przez 6 lat, Joanna nie ma aktorskich propozycji, które chciałaby podjąć. Niedawno pojawiła się wiadomość, że dołączy do obsady "M jak Miłość", ale ona temu zaprzeczyła. 

Nie skomentowała za to innej pogłoski, która od kilku miesięcy krąży w mediach. Chodzi o kryzys w związku z aktorem Pawłem Wilczakiem. Wspólnie wychowują 10-letnich synów, Jana i Franciszka. Jeszcze do niedawna pokazywali się razem na imprezach, lecz na galę Gwiazdy Dobroczynności aktorka przyszła sama. Cierpliwie pozowała do zdjęć ze współpracownikami, przez których nazywana jest "aniołem". 

Wygląda na to, że fundacja daje jej siłę, by przezwyciężać przeciwności losu. Kiedy zobaczymy ją na ekranie? Tego nie zdradziła. 


***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Brodzik Joanna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje