Reklama
Reklama

Jessica z „Rolnika” broni swojej kontrowersyjnej sukienki na komunię. „Była kupiona u projektanta”

Jessica Miemiec dała się poznać jako charyzmatyczna uczestniczka programu „Rolnik szuka żony”. Fani do dziś śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. To właśnie tam zamieściła ostatnio zdjęcie swojej stylizacji na komunię siostry, która wywołała mieszane uczucia wśród jej obserwatorów. Kobieta postanowiła publicznie zabrać głos w tej sprawie.

Maj to sezon komunijny. Nic więc dziwnego, że gwiazdy chętnie wrzucają zdjęcia z przyjęć organizowanych na tę okazję. Tak zrobiła też Jessica Miemiec, którą mogliśmy oglądać w jednej z edycji programu "Rolnik szuka żony".

Jessica z "Rolnika" wywołała kontrowersje swoją sukienką na komunię

W miniony weekend kobieta opublikowała zdjęcie, na którym mogliśmy podziwiać jej jaskrawą sukienkę, którą zdecydowała się założyć na komunię siostry. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, iż kreacja była nieco przykrótka, przez co odsłoniła sporo ciała. Wiele osób uznało więc, że ubrała się niestosownie do okazji i sukienka bardziej nadawałaby się na dyskotekę niż komunię, zwłaszcza do kościoła.

Reklama

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy, których w chwili obecnej nie można już przeczytać, gdyż możliwość dodawania opinii została zablokowana.

Jessica Miemiec tłumaczy się z kontrowersyjnej stylizacji na komunię siostry

Jessica Miemiec nie mogła jednak zostawić sprawy bez komentarza. Kilka dni później zamieściła bowiem osobny post, w którym tłumaczy swoją stylizację i broni wyboru takiej a nie innej sukienki.

"Witam ! Wszystkich doszły mnie słuchy ,że nie których z was poniosły emocje ,sięgające zenitu ,by tak się ubrać...cóż jacy ludzie takie słuchy.Moja stylizacja była jak najbardziej stosowną do sytuacji ponieważ była kupiona u projektanta właśnie na takie okazje,ale osoby ,które żyją średniowieczem i robią na drutach nic innego im nie pozostanie Pomódlcie się do drzew" - czytamy.

Pod tym postem również możliwość dodawania komentarzy została zablokowana, zatem ci, którzy krytykowali jej stylizację, nie mogą się odnieść do wyjaśnień Jessiki.

Trzeba przyznać jedno. Już dawno żadna stylizacja osoby znanej nie wywołała tylu emocji.

Jessica Miemiec lubi eksperymentować nie tylko ze strojami, ale także z fryzurą. Charyzmatyczna uczestniczka "Rolnika" jeszcze jakiś czas temu była brunetką, później postanowiła przefarbować się na platynowy blond. Wyraźnie też ciągnie ją do telewizji. Nie poprzestała bowiem na "Rolniku" i później widzowie mogli oglądać ją też w "Magii nagości".

Zobacz też:

Tak dziś wygląda Jessica z "Rolnik szuka żony". Bardzo się zmieniła?

Agata Rusak z "Rolnik szuka żony" pokazała się bez ubrań! Fani zamarli!

Anglia: Tragiczny wypadek 18-latki. Spadła z klifu ratując swojego psa


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy