Reklama

Reklama

Reklama

Jessica Simpson nigdy nie była tak szczupła! Pokazała nowe zdjęcie!

Jessica Simpson (40 l.) w swoim życiu przeszła przez duże wahania wagi. Po wielu latach odzyskała swoją figurę z lat młodzieńczych, a najnowsze zdjęcia pokazują, że chyba jest jeszcze szczuplejsza!

Jessica Simpson to amerykańska celebrytka, która popularność zyskała dzięki reality show "Newlyweds: Nick and Jessica", gdzie razem ze swoim mężem Nickiem pokazywali swoje życie. 

Gwiazda została piosenkarką i próbowała także swoich sił w aktorstwie. Fani przez lata mogli obserwować jak zmienia się nie tylko życie i kariera Jess, ale także jej tusza. 

Artystka jest mamą trójki pociech i to ciąże nie wpłynęły zbyt dobrze na jej figurę. Przez dłuższy czas Simpson walczyła bezskutecznie z nadwagą, aż w końcu kilka miesięcy temu zaczęła chudnąć na potęgę. 

Teraz najnowsze zdjęcia Jessicy pokazują, że straciła kolejne kilogramy! Na profilu Jess w mediach społecznościowych pojawiło się jej zdjęcie, do którego pozuje w spodniach sprzed 14 lat. 

"Trzymałam te dżinsy od True Religion w mojej szafie przez jakieś 14 lat - nie przesadzam! Pomyślałam, że skoro są to ostatnie godziny moich lat trzydziestych, to mogę dać im drugą szansę. A tu proszę, witaj czterdziestko, miło cię poznać " - napisała pod zdjęciem dumna z siebie gwiazdka. 

Jak myślicie, jest czego gratulować?

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jessica Simpson

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy