Reklama
Reklama

Jessica Mercedes ukradła zdjęcie znanej influencerki?! Rozpętała się kolejna afera!

Jessica Mercedes miała trzymać się z daleka od skandali, ale po raz kolejny zawiodła swoich wiernych obserwatorów. Blogerka modowa postanowiła... ukraść zdjęcie z profilu innej znanej stylistki, nie podpisując autora. Pod postem rozpętała się kolejna burza! Fani jej tego nie wybaczą.

Jessica Mercedes to polska blogerka modowa, która zdobyła ogromną popularność jako autorka strony Jemerced oraz przyjaciółka Maffashion. Obydwie dziewczyny pochodzą bowiem z Poznania.

Dzisiaj jest już właścicielką dwóch marek modowych i ekspertką, która udziela porad na łamach modowych czasopism oraz jest zapraszana na ważne pokazy, wydarzenia i angażowana we współpracę ze znanymi firmami. Została mianowana również Kobietą roku Glamour w kategorii Ikona Mody.

Z czasem zaczęła prowadzić też podróżniczego vloga, a także promować na swoim profilu rozwój duchowy, czego elementy można zauważyć w jej kolekcjach. Prywatnie jest partnerką muzyka z zespołu The Dumplings, Kuby Karasia.

Reklama

Chociaż jej Instagram śledzi prawie milion osób, to regularnie zdarzają jej się głośne skandale i wpadki, które nie umykają czujnemu oku internautów...

Grono fanów pokochało ją ze względu na szczerość i autentyczność, ale niestety ta sympatia słabnie z roku na rok. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno cały internet huczał na temat afery metkowej Veclaim oraz oskarżeń o kopiowanie motywów na ubraniach od innej polskiej firmy.

Gdy sprawa ucichła, co jakiś czas na profilu "szafiarki" pojawiły się małe skandale np. z podróbką torby Louis Vuitton na zdjęciu, które szybko zostało usunięte.

Jessica Mercedes zalicza kolejną wpadkę

Jessica Mercedes wróciła niedawno z Islandii, gdzie promowała swoje stylizacje i udała się na poszukiwania zorzy polarnej.

Zdjęcie zielonej torebki włoskiej marki Bottega Veneta idealnie zgrywało się z kadrami zielonej zorzy na "feedzie" blogerki, dlatego postanowiła... przywłaszczyć je sobie od kogoś innego.

Okazuje się, że typowo "instagramowe" zdjęcie zostało ukradzione z profilu Style By Nelli. To stylistka, którą na Instagramie obserwuje prawie 400 tysięcy osób!

Nic dziwnego, że zwolennicy mody szybko dopatrzyli się kradzieży na profilu Jess, mimo że zdjęcie zostało dodane już ponad rok temu.

Niestety właścicielka firmy odzieżowej Veclaim nie podpisała autora fotografii, udając zapewne, że to jej własna fotka, czym po raz kolejny zawiodła swoich obserwatorów i zniszczyła ich zaufanie.

"Myślę, że wypadałoby oznaczyć autorkę tego zdjęcia, która wrzuciła je na swojego Instagrama ponad rok temu @stylebynelli. Bardzo słaba akcja moim zdaniem" - piszą rozgoryczeni pod postem.

"Jess bardzo mi przykro, gdzie są Twoje morale sprzed kilku lat, o których tak głośno mówiłaś? Krzywe akcje z metkami, rejestracją firmy, podróbkami i teraz to? OGARNIJ SIĘ - mówię to jako Twoja -była- fanka i życzę powodzenia" - podsumowała inna internautka.

Zobaczcie sami:

A tutaj oryginalny post:

Zobacz też:

Jessica Mercedes powiększyła usta? "Wątpię, żeby się przyznała"

Uczestniczka ujawnia kulisy "The Voice of Poland"! Oto cała prawda!

Kurdej-Szatan myślała o rozwodzie z mężem! "Za szybko się pobraliśmy"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jessica Mercedes | wpadka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy