Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jessica Biel w centrum uwagi

Nie od dziś wiadomo, że kobiety lubią skupiać na sobie uwagę mężczyzn. Jeszcze lepiej, jeśli tymi mężczyznami okazują się być Adam Sandler i Kevin James. Tak, Jessica Biel (25 l.) to niewątpliwie szczęściara, a na planie jej ostatniego filmu pod tytułem "I Now Pronounce You Chuck and Larry", jako jedyna kobieta w obsadzie, była cały czas w centrum uwagi.

"Panowie zdecydowanie poświęcają mi bardzo dużo czasu (...) Wszyscy zachowywali się jak moi "starsi bracia", przyjeżdżali po mnie każdego dnia. Gdy jest się jedyną kobietą na planie, nie ma konkurencji ? jest się jednym z chłopaków" ? powiedziała Jessica prasie.

Reklama

Duże zainteresowanie może być także czymś złym. Jeśli chodzi o prywatność w codziennym życiu, czasem bywa ciężko.

"To takie nieprzyjemne. Wychodzę rano z psami na spacer i widzę: ktoś chowa się za krzakami z kamerą, a tam czeka ktoś z aparatem fotograficznym, tam jeszcze ktoś... I myślę sobie: nie wystaje mi czasem bielizna spod spodni?"

"Jeśli sięgnę do tylu, będzie to wyglądało, jakbym grzebała sobie w majtkach. Nie dłub w nosie!! Po prostu idź przed siebie. Czasem czuję się prześladowana, ale to są cienie bycia sławnym" - zwierzyła się prasie aktorka.

Może dlatego Jessica zawsze wygląda wspaniale i bardzo trudno jest znaleźć jakieś jej złe zdjęcie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje