Reklama
Reklama

Jennifer Lopez pozuje w ślubnej kreacji! Nie mogła oderwać się od Bena Afflecka!

Jennifer Lopez (52 l.) i Ben Affleck (49 l.) zeszli się po niemalże 20 latach rozłąki. Para długo ukrywała swój związek, jednak paparazzi szybko odkryli ich sekret i okazało się, że stara miłość jednak nie rdzewieje. Teraz para zaprezentowała się w weselnych kreacjach! Myślicie, że w końcu uda im się stanąć na ślubnym kobiercu?

Jennifer Lopezi Ben Affleck kilkanaście lat temu byli jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie. Świat wręcz oszalał, gdy fani mogli podglądać ich uczucie nawet w teledysku piosenkarki "Jenny from the block".

Niestety okazało się, że ich uczucie nie przetrwało presji zainteresowania mediów i paparazzi, którzy śledzili niemalże każdy ich krok. To z całą pewnością nie przysłużyło się ich związkowi. 

Reklama

Po wielu latach postanowili jednak dać sobie raz jeszcze szansę i podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji zadebiutowali jako para.

Szybko zaczęto plotkować, że Affleck już oświadczył się piosenkarce i para planuje ślub. Tabloidy dotarły nawet do informacji, że drużbą pana młodego zostanie Matt Damon, wieloletni przyjaciel gwiazdora!

Niedawno pojawiły się również informacje, że para szykuje się na powiększenie rodziny. "Us Weekly" przekonywał bowiem, że zakochani intensywnie szukają surogatki. O krok dalej poszedł natomiast "Woman’s Day", który sugerował nawet, że dziecko jest już na świecie.

Tym razem para pojawiła się wspólnie na premierze najnowszego filmu, w którym występuje Lopez. Zakochani pozowali na czerwonym dywanie premierowego pokazu "Wyjdź za mnie" i można było mieć wrażenie, że to próba generalna przed ich weselem!

Lopez postawiła bowiem na białą koronkową sukienkę, wysadzane kryształkami szpilki, a całość uzupełniła złotym pudełkiem w kwiaty. Ben zdecydował się na elegancki czarny płaszcz i spodnie w kant. Trzeba przyznać, że wyglądali niezwykle szykownie.

"Benifer" nie mogli aż powstrzymać czułości. Affleck ani na chwile nie spuszczał wzroku ze swojej ukochanej i czule ją obejmował. Jak myślicie, czy faktycznie para wkrótce stanie na ślubnym kobiercu?

Zobacz też:

Jennifer Lopez ujawniła powody rozstania z Benem Affleckiem! Długo to ukrywała!

Jennifer Lopez zmieniła fryzurę. Tak krótkich włosów jeszcze nie miała!

Koronawirus w Polsce: mapa zakażeń i dobowa liczba zgonów

Prawdziwa liczba zakażeń jest większa, niż oficjalnie podawane

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | Ben Affleck
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama