Reklama

Reklama

Reklama

Jennifer Lopez potwierdziła! Zaręczyła się z Benem Affleckiem

Ben Affleck i Jennifer Lopez są zaręczeni – znowu! Blisko 20 lat od rozstania gwiazdorska para zdecydowała się ten krok.

Jennifer Lopez potwierdziła zaręczyny z Benem Affleckiem

Jennifer Lopez ogłosiła zaręczyny z Benem Affleckiem w krótkim filmie na Twitterze. Rozpromieniona i uśmiechnięta gwiazda pokazał zaręczynowy pierścionek z bladozielonym diamentem. Swój wpis zatytułowała "Główne ogłoszenie!!!"

52-letnia Lopez i 49-letni Affleck sprowokowali plotki o zaręczynach po tym, kiedy paparazzi sfotografowali gwiazdę podczas zakupów w Los Angeles. Na jej palcu wyraźnie było widać pierścionek

Reklama

Przypomnijmy, że para już kiedyś się zaręczyła. Jennifer Lopez i Ben Affleck spotkali się po raz pierwszy w 2001 roku na planie komedii romantycznej "Gigli". Niedługo potem oboje ogłosili swój związek, stając się parą najgorętszą parą show-biznesu zwaną Bennifer. W listopadzie 2002 roku ogłosili zaręczyny. Affleck ofiarował wówczas piosenkarce 6,1-karatowy różowym diamentem, który kosztował go 2,5 miliona dolarów. Niestety już dwa lata później para ogłosiła koniec związku.

W 2021 roku para zaczęła spotykać się ponownie. Piosenkarka wyznała wówczas w rozmowie z magazynem People, że oboje bardzo się zmienili, mają dzieci z innych związków i ich relacja jest inna niż przed laty.

Wiadomo, że między parą układa się świetnie. Potwierdziła to gwiazda w ostatnim udzielonym wywiadzie. Nie ukrywała szczęścia z powrotu do Bena.

Zobacz też:

Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się?! Tego pierścionka nie da się ukryć!

Były mąż Dody parkuje na miejscu dla inwalidy. Naprawdę chciałby się z nim zamienić?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | Ben Affleck | bennifer

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy