Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Jennifer Lopez i Ben Affleck przyłapani na pocałunkach. Gorące fotki!

Ten związek rozgrzał media do czerwoności! Aż trudno uwierzyć, że po tylu latach Jennifer Lopez (51 l.) i Ben Affleck (48 l.) znowu są razem! Mimo że para nie skomentowała jeszcze plotek o hucznym powrocie, to najnowsze fotki mówią same za siebie. Tego chyba nie trzeba komentować...

Kilka miesięcy temu Jennifer Lopez była szczęśliwą narzeczoną Alexa Rodrigueza, przynajmniej na taką wyglądała na licznych zdjęciach, które z ukrycia robili jej paparazzi. 

Nieoczekiwanie para rozstała się, a w mediach pojawiły się pogłoski, że piosenkarka (sprawdź!) spotyka się ze swoją dawną miłością!

W ostatnich tygodniach parę wielokrotnie fotografowano razem! Magazyn "Women’s Day" donosił nawet, że zakochani zaręczyli się w Miami. Bez miał uklęknąć już kilka tygodni temu, a para zajmuje się przygotowaniami do ślubu.

Reklama

Teraz w końcu nadszedł moment, na który wszyscy czekali! Wszystko wskazuje na to, że to nie były tylko plotki, bo Bena i Jennifer przyłapano na gorących pocałunkach! Było widać, że doskonale czują się w swoim towarzystwie.

Kto wie, może niebawem pojawią się zdjęcia z ich wesela?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | Ben Affleck

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje