Reklama
Reklama

Jennifer Aniston walczy z antyszepionkowcami. Podjęła ważne kroki

Jennifer Aniston postanowiła skrytykować ruch atnyszczpionkowców. Ponadto zdecydowała się wdrożyć poważne zmiany w kręgu swoich znajomych.

Jennifer Aniston jest jedną z największych światowych gwiazd. Teraz aktorka zdecydowała się wykorzystać swoją popularność i zasięgi w mediach do szerzenie ważnych informacji. Często także udziela się w akcjach społecznych. Dlatego tym razem odniosła się do ruchu tzw. antyszczepionkowców. Chodzi o osoby, które nie chcą się zaszczepić przeciwko koronawirusowi.

Jennifer Aniston krytykuje antyszczepionkowców

Pandemia koronawirusa jest obecna na świecie już od ponad roku. Dopiero od paru miesięcy jest możliwość zaszczepienia się, co nie tylko nam ratuje życie, ale i powoduje, że nie zarażamy innych. Po szczepieniu zakażenie przechodzi się zdecydowanie łatwiej, co możemy zauważyć w państwach, które mają znaczną część populacji zaszczepioną. Mimo jasnych statystyk nadal są osoby, które wzbraniają się przed szczepieniem i zapominają, że to nie jest indywidualna decyzja. Osoby niezaszczepione powodują, że wirus może mutować. 

To właśnie do tych osób swoje wypowiedzi kieruje Jennifer Aniston, która udzieliła wywiadu dla In Style. Ponadto zdecydowała się w tym temacie podjąć poważne kroki. Wykluczyła ze środowiska znajomych, którzy się nie zaszczepili. 

Reklama

Warto dodać, że Jennifer Aniston już dawno przyjęła dawkę szczepionki przeciwko COVID-19, o czym także poinformowała w mediach. 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Aniston
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy