Reklama
Reklama

Jennifer Aniston romansuje z kolegą z serialu "Przyjaciele"?

Jennifer Aniston (52 l.) stała się światową gwiazdą za sprawą kultowego serialu "Przyjaciele". Głośno było również o jej związkach. Jej byli mężowie to Brad Pitt i Justin Theroux, a artystka spotykała się jeszcze z Vince’em Vaughnem i Johnem Mayerem. Teraz znów mówi się o jej romansie z kolegą z planu!

Jennifer Aniston (52 l.) to ulubienica widzów. Sympatię zyskała za sprawą serialu "Przyjaciele" oraz występom w wielu komediach romantycznych. Była żoną Brada Pitta i Justina Theroux, ale oba małżeństwa szybko się skończyły. Media donoszą, że artystka obecnie spotyka się z Davidem Schwimmer'em, czyli serialowym Rossem! Jeden z informatorów ujawnił nawet szczegóły schadzek domniemanych kochanków!

Jennifer Aniston spotyka się z kolegą z serialu!

To nie pierwsze doniesienia o romansie pary. Jennifer Aniston i David Schwimmer mieli się ku sobie wiele lat temu. W specjalnym odcinku "Przyjaciele: spotkanie po latach" aktor powiedział, że w pierwszym sezonie serialu podkochiwał się w Aniston, jednak nigdy nie byli ze sobą w związku!

Reklama

Miłość na ekranie i w życiu prywatnym

Aniston i Schwimmer przez 10 lat (z przerwami) grali zakochanych, a teraz gorące uczucie połączyło ich w życiu prywatnym! Eksplozja miłości miała wybuchnąć zaraz po nagraniach specjalnego odcinka "Przyjaciół". Zauroczenie, którym się darzyli w przeszłości, odżyło!

Aniston i Schwimmer ukrywają związek!

Informator dodał, że gwiazdorska para została przyłapana na spacerowaniu po winnicy w Santa Barbara. Później spędzili czas w domu, gdzie Aniston ugotowała obiad. 

Flirt online

W zeszył tygodniu aktorzy flirtowali ze sobą na Instagramie, promując przy tym najnowsze gadżety "Przyjaciół". W swojej relacji David wystąpił w koszulce z nadrukowaną sylwetką ich postaci. Oznaczył też Jen w poście. Aktorka odpowiedziała mu cytatem z serialu: "Dla przypomnienia... nie mieliśmy przerwy", nawiązując tym do ich ekranowego związku.

Romans po latach

54-letni aktor jest rozwiedziony. Z byłą żoną ma jedną córkę. Podczas spotkania "Przyjaciół" przyznał, dlaczego nigdy nie był w związku z Jennifer. 

Informator dodał, że David jest oczarowany Jen, a ona odwzajemnia jego uczucie.

Myślicie, że ich romans to zwykły chwyt marketingowy, mający na celu wypromowanie nowych gadżetów z serialu, czy faktycznie jest coś na rzeczy?
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Aniston | David Schwimmer
Reklama
Reklama
Reklama