Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jarosław Bieniuk spędził majówkę z uroczą blondynką!

Jarosław Bieniuk (36 l.) jest szczęśliwy, że w trudnym czasie może liczyć na wsparcie Martyny. Jego znajomi twierdzą, że dzięki niej wreszcie się uśmiecha!

Jarosław Bieniuk ma sporo na głowie: udziela się charytatywnie, jest dyrektorem sportowym Lechii Gdańsk, a prywatnie samotnie wychowuje troje dzieci ze związku z Anią Przybylską (†35 l.): Oliwię(13 l.), Szymona, (10 l.) i Janka (5 l.). 

Reklama

Nie jest mu łatwo i bardzo ceni sobie pomoc przyjaciół. Od jakiegoś czasu może liczyć na wsparcie tajemniczej blondynki, niejakiej Martyny. 

Po raz pierwszy o tej relacji zrobiło się głośno latem ubiegłego roku. Fotoreporterzy spotkali ich na sopockiej plaży, gdzie razem z dziećmi byłego piłkarza korzystali ze słonecznej pogody.

Następnie "Życie na gorąco" opublikowało wspólne fotki Bieniuka i dziewczyny. Oboje świetnie bawili się na koncercie Lenny’ego Kravitza. 

Okazuje się, że przyjaźń mężczyzny i Martyny trwa nadal! Razem spędzili majówkę, czego dowodem jest ich wspólna fotka, która pojawiła się na instagramowym profilu dziewczyny. Zbliżyli się do siebie, co potwierdza bliski kolega sportowca w rozmowie z portalem Jastrzębskiej.

"Spędzają ze sobą dużo czasu. Martyna towarzyszyła Jarkowi ostatnio podczas kilku wydarzeń charytatywnych. Między innymi w Łodzi, gdy odbierał statuetkę na Gali Charytatywnej Fundacji Gajusz (...). Jarek pojawił się też z nią na Balu Charytatywnym Fundacji Pankracy w trójmiejskim hotelu Hilton. Jarek wyraźnie przy niej odżywa. Częściej się uśmiecha. Ostatnie miesiące były dla niego koszmarem. Cieszymy się, że Jarek zaczyna powoli odbudowywać swoje życie" - mówi.

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Bieniuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama