Reklama
Reklama

Jarosińska ostro o emeryturach gwiazd: "To jest bezczelne"

Monika Jarosińska została zapytana o emerytury gwiazd i nie wytrzymała. Aktorka wprost przyznała, co myśli o sławach, które co rusz narzekają w mediach na wysokość świadczeń. Aktorka w pewnym momencie nie wytrzymała i padły ostre słowa!

W rodzimym show-biznesie od lat panuje moda na publiczne narzekanie na wysokość świadczeń emerytalnych, a wielu znanych i lubianych bez skrupułów żali się, za ile muszą lub będą zmuszeni żyć w kwiecie wieku. Oczywiście są również osoby, które w porę zadbały o swoją przyszłość i nie mają się o co martwić.

Reklama

Teraz ten temat podjęła Monika Jarosińska. Oto co aktorka ma do powiedzenia!

Monika Jarosińska ostro o emeryturach gwiazd

Monika Jarosińska to aktorka, wokalistka i osobowość medialna, a widzowie najbardziej kojarzą ją z wielu rodzimych seriali, takich jak: "Samo życie", "Dwie strony medalu", czy "Dziewczyny ze Lwowa". 50-latka niedawno udzieliła wywiadu, a w pewnym momencie rozmowy została zapytana o swoją emeryturę. 

Gwiazda wprost przyznała, że póki co nie myśli o zawodowym odpoczynku, jednak nie ukrywa, że bardzo drażni ją to, jak inne sławy bez skrupułów narzekają na wysokość świadczeń.

"Zawsze mnie to irytuje, kiedy artyści są topowymi artystami i zarabiają potężne pieniądze i oni mówią o swoich emeryturach. Uważam, że to jest bezczelne" - przyznała w rozmowie z "Jastrząb Post".

W tej samej rozmowie celebrytka podkreśliła, że przysłowiowy Kowalski niejednokrotnie ma gorsze warunki i musi zmierzyć się z codziennością, a uprzywilejowane artystki żyją na wysokim poziomie, a nie potrafią zadbać o przyszłość.

"Co ma powiedzieć taki "przysłowiowy Kowalski" albo my, cała masa artystów, aktorów, którzy pracują na umowę o dzieło" - dodała w tym samym wywiadzie.

Przeczytajcie również:

Zaistniał u boku Jarosińskiej. Po latach wrócili do siebie i znów nagrywają duet

Przerażające wieści z domu znanej aktorki. Na kilka miesięcy przestała chodzić. Potrzebna była pilna operacja

Taką emeryturę dostaje Gołębiewski. Kwota wprawia w osłupienie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Jarosińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama