Reklama

Reklama

Reklama

Janusz Chabior w szpitalu! Musiał przejść zabieg chirurgiczny w specjalistycznej klinice

Janusz Chabior pokazał w sieci zdjęcie, na którym pozuje wprost ze szpitalnego łóżka. Tym razem to nie rola, a rzeczywistość - na zdjęciu towarzyszy mu lekarz, któremu aktor podziękował za pomoc. Zmartwił tym fanów. Jaki zabieg musiał przejść?

Janusz Chabior to jeden z najbardziej znanych i charakterystycznych aktorów w Polsce. Znamy go między innymi z licznych ról w filmach Patryka Vegi, gdzie często gra gangsterów i czarne charaktery. Dał się poznać także dzięki rolom w "Ślepnąć od świateł" czy "Odwróconych". Obecnie można oglądać go w programie "Power Couple", gdzie występuje wraz z partnerką, Agatą Wątróbską.

Janusz Chabior w szpitalu

Janusz Chabior często i chętnie zamieszcza posty w sieci, dzięki czemu zyskał sporą popularność na Instagramie. 58-letniego aktora śledzi już prawie 120 tysięcy obserwatorów. To właśnie za pośrednictwem postu na Instagramie Chabior poinformował ich, że trafił do szpitala i musiał przejść zabieg. Zamieścił zdjęcie z lekarzem wprost ze szpitalnego łóżka!

Co się stało?

Reklama

Nie wiadomo dokładnie, jaki zabieg musiał przejść Janusz Chabior, ale dał pewną podpowiedź. Oznaczył bowiem klinikę i lekarza, który mu pomógł. Na stronie placówki można przeczytać, że specjalizuje się w zabiegach żylaków kończyn dolnych, wykonuje też operacje przepuklin pachwinowych i inne zabiegi związane z chorobami naczyniowymi. Aktorowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Janusz Chabior

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy