Reklama
Reklama

Janusz Chabior ma brata bliźniaka? Podobieństwo między braćmi jest uderzające

Janusz Chabior nie przepada za dzieleniem się swoimi prywatnymi sprawami w sieci. Dlatego, gdy już dochodzi do uchylenia rąbka tajemnicy, fani bywają zszokowani doniesieniami na temat ulubionego aktora. Tym razem okazało się, że 60-latek ma brata. Mężczyźni wyglądają niemal jak dwie krople wody.

Janusz Chabior znanym aktorem. Niewielu wie, że ma brata

Janusz Chabior należy do grona najbardziej charakterystycznych aktorów w kraju, który ma koncie wiele ciekawych kreacji. Zagrał m.in. w "Kołysance", serialu "Ślepnąc od świateł" czy hicie "Underdog". Do tego otrzymał liczne nagrody, np. Złotego Lwa (za rolę Wiktora w ekranizacji "Made in Poland"). 

Prywatnie Janusz Chabior jest mężem młodszej o 18 lat Agaty Wątróbskiej, którą poślubił w 2020 roku. Aktor ma jedno dziecko - urodzonego w 1988 roku syna Nikodema (owoc miłości z poprzednią partnerką - Barbarą Chabior). Ma też brata, czym nie chwali się za często... a jak się okazuje, ma ku temu poważne powody.

Reklama

Piotr Chabior jest znanym fotografem

Jak informuje ShowNews, brat aktora, czyli Piotr Chabior jest znany w branży artystycznej jako fotograf. 

"Mój brat, Piotr Chabior, robi portrety aparatem wielkoformatowym, a odbitki wykonuje techniką cyjanotypii na papierze akwarelowym z tonowaniem w czarnej herbacie. Technika ta została wynaleziona w latach 40. XIX wieku. Brzmi to trochę kosmicznie, ale efekt rewelacyjny" - pisał Janusz Chabior na Instagramie. 

Podobieństwo między panami jest tak ogromne, że niektórzy zarzucają im bycie bliźniakami. Ku zdziwieniu, Piotr Chabior jest o trzy lata młodszy od Janusza.

Piotr Chabior fotografią zajmuje się od lat

"Fotografią zajmuję się od wielu lat. Cały czas doskonalę swój warsztat i poszukuję nowych klimatów. Posiadam kompletnie wyposażone kameralne studio fotograficzne w centrum Legnicy wraz z bogatą garderobą do stylizacji sesji fotograficznych. Fotografię sensualną wykonuję w eleganckich apartamentach hotelowych. Mogę fotografować poza Legnicą na terenie Dolnego Śląska, a przypadku superciekawych projektów jestem w stanie pojechać 'na koniec świata' :) Współpracuję z doświadczoną wizażystką" - ShowNews zacytowało wypowiedź brata znanego aktora. 

W sieci nie brakuje licznych zdjęć wykonanych przez młodszego Chabiora. Co więcej, jego prace od lat trafiają na ważne krajowe wystawy - prezentowano je m.in. w Galerii Miasta Trutnov, czy na wystawach "Venus Foto" w Łodzi, Koszalinie i Katowicach. 

Janusz Chabior również ma artystyczną smykałkę - nie tylko jako aktor

Otwartość na artystyczne przeżycia wyróżnia nie tylko młodszego brata. Janusz Chabior pokazał światu swoje obrazy podczas pierwszej wystawy malarskiej w Teatrze 6. piętro. Pomysł wyszedł od jego żony, Agaty Wątróbskiej. 

"Żona powiedziała mi któregoś dnia, że to, co trzymam ukryte w szafie, muszę pokazać publicznie. Uznała, że nie powinienem się niczego obawiać. Zresztą namawiała mnie do tego wielokrotnie, aż w końcu jej uległem i zdecydowałem się pokazać swoje prace. Zawsze lubiłem bazgrać, to towarzyszyło mi przez całe moje życie" - wyznał aktor agencji Akpa.

Czytaj też:

Dawno niewidziany Markowski na nowym zdjęciu. Ten wpis mówi wszystko

Skrzynecka i Gąsowski przyłapani. Chabior musiał interweniować

Janusz Chabior nie wytrzymał nerwowo w teatrze. Wiemy, co rozsierdziło aktora

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Janusz Chabior
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy